← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як навчити дитину сидіти

Як правильно навчити дитину сидіти

Як навчити дитину сидіти самостійноЯк навчити дитину сидіти - це питання стає актуальним приблизно після півроку, якщо маленький лінивий не робить спроб оглядати світ вертикально. Батьки починають вивчати книги та сайти, катувати педіатрів, питаючи, скільки дитина починає сидіти і чому наш ще не сидить.

Відповісти на питання «Чому» лікарі, напевно, зможуть. Вони скажуть, що все індивідуально, і час конкретно для вашого малюка ще не настав. Взагалі, традиційно вважається, що до 8 місяців малюк має повно право дриґати ногами, лежачи в ліжечку і навіть не намагаючись сісти. Іноді хтось намагається зрушити рамки до півроку. Відомі випадки, коли пухкенька дівчинка сама сідала в дев'ять місяців, але зате не повзала і вже до року починала ходити.

Але все-таки батькам хочеться навчити дитину сидіти самостійно, і на це є маса причин. По-перше, так зручніше дитині. Змінюється кут огляду, можна помітити більше нових речей, отже, буде краще здійснюватися розвиток. Та й тіло все-таки втомлюється в одному положенні.

По-друге, так зручніше батькам. Посадив на стілець або на ліжечко, дав іграшку і можна витратити кілька хвилин на домашні справи. Та навіть книжки читати набагато простіше, якщо дитина сидить.

Третя причина теж має місце - громадську думку. Хоч ми і не зізнаємося, але зауваження сусідки «А мій Іванко в 5 місяців сам сів» цілком може зіпсувати нам настрій.

Сукупність цих причин і є рушійним фактором навчити дитину повзати і сидіти, а потім ходити, говорити, малювати і знати англійську мову.

Що потрібно робити?

  • Займатися фізичним розвитком і зміцненням здоров'я. Робити гімнастику, загальний масаж, гартувати. М'язи зміцніють і малюк сам сяде. Потрібно зміцнювати м'язи спини, плечового пояса.

  • Робити нехитрі вправи. Підтягувати за ручки вперед, садити в стілець в напівлежачому положенні, класти перед ним яскраву іграшку, стимулюючи податися вперед.

  • Слідувати інстинктам природи. Розмірковуючи, як правильно навчити дитину сидіти, варто зрозуміти, що дитина сяде сам саме тоді, коли буде готовий до цієї події.

  • Виконувати вправи на м'ячах, долати смуги перешкод, вчити робити упор на лікті і долоньки.

Якщо квапити цей важливий процес, у малюка можуть виникнути проблеми зі здоров'ям. Викривлення хребта через слабких м'язів при сильному навантаженні, невпевненість у власних силах, тому що через хвилину дитина завалиться на бік, надалі погана постава. Тому знову і знову пам «Не потрібно поспішати!» Важливо дати дитині дозріти, приготуватися до цього етапу. А у кожного малюка розвиток індивідуально.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua