← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як одягнути новонародженого на прогулянку

У що одягнути новонароджену дитину на прогулянку

Як одягнути новонародженого на прогулянку: восени, взимку, вліткуЯк одягнути новонародженого на прогулянку - баталії на цю тему ведуться постійно. Бабусі наполягають укутати тепліше, батьки протестують: «Несучасний підхід!» Скрупульозно підраховується кількість шарів одягу, ретельно вибирається матеріал. Нарешті настав той час, коли можна починати гуляти з новонародженим на вулиці.

Всі поради з вибору одягу носять виключно рекомендаційний характер! Читаючи про кофтині, одні мають на увазі махрову, другі - трикотажну, треті - утеплене флісову. Тому орієнтуйтеся на поради лікаря, здоровий глузд і логіку.

На вибір одягу впливає час року і температура повітря. Якщо малюк з'явився на світ в літніх місяцях, педіатр дозволяє гуляти практично відразу після виписки, на 3-5 день перебування вдома. Одяг для прогулянок влітку може складатися з кофтинки, повзунків або легкого комбінезона. За бажанням можна прикрити пелюшкою або пледом. Зазвичай не рекомендують здійснювати перші прогулянки на візку, тому що дитину виносять на вулицю лише на 5-7 хвилин. Коли перебування на вулиці стає більш довгим, і дитина подорожує на візку, не потрібно забувати про підвищеній температурі під капюшоном коляски.

Прогулянки з новонародженим восени змушують задуматися про теплому комбінезоні на синтепоні. На прогулянку малюк відправляється в боді і повзунках, легкому костюмчику і теплом конверті. Нерідкі дощі, вітер, тому бажано мати в колясці теплу ковдру. На ніжки надіваються пінетки, вязані шкарпетки або черевички.
Навесні погода приблизно така ж, тому і вибір одягу схожий.

Замислюючись, як одягнути новонародженого на прогулянку взимку, варто пам'ятати, що в колясці дитина знаходиться без руху, тому може легко замерзнути. Комбінезон з овчиною, пухом або синтепоном, теплий в'язаний костюм, боді, повзунки - ось мінімальний комплект одягу. Ковдра зайвою не буде, адже погода часто мінлива.

Підбираючи комплект одягу, варто враховувати безліч факторів: недосконалу терморегуляцію новонародженого, температуру повітря на вулиці, тривалість прогулянки. Що слід знати про температуру повітря? Існують верхні і нижні границі. Лікарі не рекомендують гуляти з дитиною, якщо на вулиці -10 градусів і нижче або + 27 градусів і вище.

Окремо слід поговорити про головні убори та взуття. Влітку на новонародженого малюка одягають чепчик, що закриває вушка. Ранньої осені малюк гуляє тонкої трикотажної шапочці. Пізня осінь - час для вибору подвійний трикотажної шапочки, можливо, з флісом. Ну а взимку дитина вирушає на прогулянку в шапці з хутром, під якою ще є тоненька легка. Влітку на ніжки надягають шкарпетки, легкі пінетки, навесні і восени віддається перевага черевичків чи в'язаних шкарпетках. А взимку - валянки або черевики з хутром.

Не варто одягати малюка, поки дорослий ще не готовий: дитина спітніє, а на вулиці переохолоджуватиметься і замерзне. Є така порада: одягати на малюка на один шар більше, ніж на себе. Варто наслідувати цієї мудрої рекомендації, щоб прогулянки були радістю для мами і малюка!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua