← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як відучити дитину їсти вночі

Як відучити дитину їсти вночі

Як відучити дитину їсти і пити вночіЯк відучити дитину їсти вночі - цікавляться молоді мами. Вчені довели, що необхідність в нічному годуванні зникає після першого року життя. Але на практиці багато мами змушені прокидатися вночі і годувати своїх 2-3-річних малюків. Адже відучити дитину від нічного годування дуже складно, особливо якщо він спить разом з батьками.

Діти часто хочуть їсти вночі не тому, що вони голодні або відчувають спрагу, а через цілком природного бажання бути ближче до мами. Якщо дитина на грудному вигодовуванні, він може використовувати груди вночі замість пустушки. Адже груди тепла, пахне молочком, а на руках у мами зручніше і тепліше ніж в ліжечку.

Ефективно відучити дитину їсти і пити вночі можна лише в тому випадку, якщо у дитини буде власне ліжечко, в якій він буде почувати себе затишно. Психологи радять не тільки привчити дитину спати окремо від батьків, але і виділити йому по можливості власну кімнату. Спільне перебування батьків і дітей в одній кімнаті, безумовно, полегшує мамам більшість завдань, але, на жаль, не має малюків до нового режиму.

Багато мам не можуть зрозуміти, як відучити дитину їсти вночі після року, не вдаючись до допомоги дослідної няні. Однак відповідь проста: перед сном потрібно викупати дитину, потім добре погодувати. Якщо раціон передбачає введення прикорму, його краще перенести на вечірній час. Ймовірність, що малюк зможе протриматися без їжі до світанку зростає, якщо він лягає спати без почуття голоду. Не потрібно поступатися капризничающему крихітці, який не бажає їсти. Такі поступки будуть коштувати мамі повноцінного відпочинку.

Німецькі психологи знають, як відучити дитину вночі є самим доступним для батьків способом. Вони пропонують... не реагувати на нічні капризи. Діти - майстерні маніпулятори. В такому віці вони ще не вміють домовитися з дорослим, але вже розуміють, що дорослий готовий робити все для того, щоб малюк не плакав. Якщо мама одну ніч зможе стриматися і не підійти до плакав дитині, він зрозуміє, що більше ніхто не буде його годувати до того, як настане ранок і зможе спокійно спати. Рекомендації ці досить спірні, але також мають право на існування.

Перш ніж вносити зміни в життя малюка, потрібно переконатися в тому, що він не знаходиться в стані стресу, пов'язаного з погіршенням самопочуття, переїздом або різкою зміною кліматичних умов.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua