← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як відучити дитину від пляшечки

Отучаем дитину від пляшечки

Отучаем дитину від пляшечкиЯк відучити дитину від пляшечки - це питання виникає майже у всіх мам, які годують своїх малюків сумішами. Звичайно, набагато зручніше, коли малюк смокче пляшечку з молоком або з іншим напоєм перед сном, швидко заспокоюється і засинає. Однак коли йому вже півтора-два роки, то ми розуміємо, пора вже навчитися пити, а не смоктати, та поступово отучаем дитину від пляшечки. Звичайно, це нелегкий процес. Малюк починає вередувати, плаче і вимагає свою улюблену пляшечку. Багато мам не можуть спокійно дивитися на «страждання» свого чада і поступаються. Дитина щасливий і спокійний, він посміхається - значить, спокійна і мама, хоча її постійно мучать сумніви, а чи не зашкодить її дитині довгий смоктання?

Представляємо вам кілька порад з приводу того, як же відучити дитину від пляшечки в 1,5, 2 роки, випробувані багатьма мамами.
По-перше, робити це треба поступово. Протягом дня під час прийомів їжі намагайтеся робити так, щоб дитина забув про свою пляшечці. Купуйте йому яскравий посуд: стаканчик, блюдечко, тарілочки - все з зображеннями героїв його улюблених мультиків, столові прилади зразок іграшок. Добре підійде на початковому етапі спеціальний дитячий поїльник «непроливайка». Дитину треба зацікавити посудом, тоді він буде більш охоче їсти і пити і забуде про пляшечці. Якщо вам вдасться протягом дня відвернути його увагу від неї, то знайте, що ви вже зробили великий крок до успіху.

По-друге, якщо ваша дитина звик перед сном пити молоко з пляшечки, то міняйте тактику. Наливайте і собі, і йому по склянці теплого молока і пийте його за допомогою коктейльної соломинки. Запевняємо вас, йому це точно сподобається, можете навіть пити наввипередки.

Але не намагайтеся одночасно відучити дитину від пустушки - бідний малюк не винесе подвійного удару. Звичайно, було б набагато простіше, якби ваш малюк взагалі не знав про існування пустушки, проте, раз ви вже встигли привчити до цього, то купуйте для нього спеціальну ортопедичну соску з силікону з косим прикусом. До речі, такі пустушки не тільки не псують прикус дитини, а, навпаки, сприяють її правильному формуванню.

А ось відучувати від пляшечки вночі дитини потрібно не пізніше 6-7 місяців. Останнє годування повинно бути десь 11-12 годин вечора, в напівсонному стані, а потім він повинен навчитися спати до 6 годин ранку. Між останнім і першим годуванням, таким чином, повинен бути проміжок 6 годин. Це цілком нормально для дитини такого віку. Звичайно, для того, щоб відучити малюка від нічного годування ви повинні будете пожертвувати своїм спокоєм і сном протягом трьох-чотирьох днів. Вас чекають довгі нічні чування, вимотані нерви. Зате, якщо вам вдасться не зірватися і в годину відчаю дати дитині пляшечку, то попереду вас чекають спокійні ночі. Дитина спокійно спатиме і не просити пляшечку ночами.

Насамкінець, хочемо розповісти вам, як одна винахідлива мама змогла відлучити свою дитину від пляшечки. Коли дівчинці було 2 роки і 2 місяці вони з мамою гостювали на фермі у друзів. І ось мама з донькою зайшли в хлів, де свиня годувала своїх численних поросят. Донька уважно стежила за цим процесом, і раптом мамі в голову прийшла цікава думка. Вона сказала доньці: «Дивись, їх багато, а мама одна, давай віддамо твою пляшку поросяткам». Дівчинка виявилася дуже доброю і, погодившись, кинула свою пляшечку поросятам. Увечері, звичайно ж, вона вередувала і просила пляшечку, але мама їй нагадувала, що вона сама віддала її поросятам. Задовольняючись своєю пустушкою, дівчинка заснула і більше ніколи не просила дати їй пляшку. Ось така історія.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua