← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як відучити дитину від рук

Отучаем дитини від рук

Отучаем дитини від рукЯк відучити дитину від рук - поради на цю тему варіюються від «нехай прокричится» до «ніяк, примотати слінгом». Але що робити, якщо і сон малюка безпосередньо залежить від заколисування? Батьки починають замислюватися як відучити дитину засинати на руках досить скоро після народження малюка.

Спочатку варто розібратися, чому дитина воліє руки батьків?

1. Це дає почуття впевненості і безпеки. Для малюка, який нещодавно з'явився на світ, обійми дорослих рівні повітрю, диханню.

2. Знаходження на руках стимулює розвиток. Піврічний малюк цікавиться вмістом поличок. Але як він, ростиком менше метра, дотягнеться до криниці скарбів? А як подивитися, що мама готує на плиті?

3. Світ навколо такий величезний, і іноді лякає, насторожує. Тому кращим рішенням при включеному фені, підозрілих звуках за вікном або сусідському ремонту буде проситися на ручки.

Що відбувається, коли ми отучаем дитини від рук? Він позбавляється почуття впевненості, обмежується розвиток і проявляється відсутність захищеності. Тому необхідно компенсувати втрати.

Заповнити почуття безпеки допоможуть обійми. Необов'язково брати малюка на руки, покректуючи під його чималою вагою. Посадіть на коліна, поваляйтесь разом в ліжечку, сядьте навпочіпки і ніжно обійміть. Проходячи повз, погладьте по голові, чмокните в маківку або пограйте в «Йде коза рогата». Психологи стверджують, що для нормального самопочуття кожній людині необхідно 7-12 обіймів на день.

Пропонуйте нові методи розвитку: малювання манкою на підносі, пересипання речовин, перекладання шишок в контейнер, ліплення з солоного тіста та макаронних виробів (для однорічних дослідників), м'яття газети, активні рухливі ігри.

Не слід повністю ігнорувати спроби малюка «прорвати оборону». Він ще занадто малий, щоб зрозуміти - мама втомилася, їй важко, у неї є інші справи.

Іноді протягом дня юні дослідники невтомно досліджують навколишній простір, а коли настає час сну, передчувають гойдання на руках. Але існує безліч причин, за якими батьки хочуть відучити дитину від заколисування на руках. Зробити це краще всього поступово. Можна спробувати витіснити новим ритуалом. Наприклад, після купання прочитати книжку, засвітити каганець, вибрати іграшку і...взяти на ручки. Трохи похитавши, лягти поруч із малюком на велику мамину ліжко. Обійняти його, зробити масаж, погладити, поцілувати і просто лежати поруч. Якщо зберігається грудне вигодовування, то буде трохи простіше перевести малюка на інший спосіб засипання, адже мамина груди залишається поруч.

Деякі батьки використовують гойдання на подушці як проміжний етап відвикання, або заздалегідь купують дитяче ліжечко з маятниковий механізмом.

Вибираючи спосіб відучення, важливо пам'ятати, що потреби дитини потрібно задовольняти повністю, максимально. Тому якщо дитина навідріз відмовляється від запропонованих альтернатив - візьміть його на ручки. І нехай думка про те, що скоро він піде в доросле життя, навчить цінувати той час, коли ви тримаєте малюка на руках.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua