← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як відучити дитину спати з батьками

Отучаем дитину спати з батьками

Отучаем дитину спати з батькамиЯк відучити дитину спати з батьками - проблемне питання, яке хвилює більшість молодих сімей. Слідуючи рекомендаціям сучасних дитячих психологів, новоспечені мами привчають малюка до спільного сну з народження. З часом сон в одному ліжку з дитиною викликає дискомфорт. І мами, закономірно, шукають допомогу в Мережі, де досвідчені няні діляться досвідом: «Ми отучаем дитину спати з батьками наступним чином: спочатку пропонуємо малюкові заколисати його улюблену м'яку іграшку і покласти її в дитячу ліжечко. Потім малюк пробує заснути разом зі своєю іграшкою, адже ми пояснюємо йому, що він великий і повинен її захистити».

Звичайно, ця рекомендація не завжди виправдана. Більшість дітей звикають до окремого сну болісно. Адже до двох років малюк сприймає маму як частину себе. Він не може зрозуміти, що у мами є власні потреби та бажання. Тому він має потребу в постійному контакті з нею. Американські педіатри радять, як відучити дитину спати з мамою, акцентують увагу на тому, що, найчастіше, невдалі спроби будуть до тих пір, поки мама годує малюка грудьми. Також ще одна серйозна перешкода - це нічні годування. Тому батьки, які бажають спати окремо, повинні відмовитися від нічних годувань і поступово обмежувати кількість грудних годувань.

У Німеччині відучувати дитину спати разом з батьками радять наступним чином.

1. Спочатку малюк повинен навчитися спати окремо днем. Для цього слід підготувати йому гарне спальне місце. Не шкодуйте грошей на каганець, виготовлений у вигляді казкового героя, якісні постільні приналежності.

2. Для того щоб заспокоїти малюка, покладіть між собою і дитиною м'яку іграшку. Потім спробуйте перекладати його на деякий час в ліжечко.

3. Багато діти не можуть спати окремо тому, що їм холодно. Спробуйте нагрівати постіль перед сном.

4. Проявляйте наполегливість. Кожен раз коли малюк прокидається і біжить в вашу постіль, відводьте його назад, не розмовляючи. Покажіть, що вночі ви спите і вам байдужі його бажання поїсти, пограти, поговорити. Пам'ятайте, малюки будуть наполегливо робити все для того, щоб ви здалися і взяли їх в свою постіль.

5. Мама привчить дитину спати в своєму ліжечку тільки тоді, коли малюк буде відчувати себе в цілковитій безпеці. Не поспішайте відмовлятися від спального мішка. У ньому навіть трилітка буде відчувати себе дуже комфортно.

6. Не треба різко відселяти малюка в окрему кімнату. Спочатку запропонуйте йому спати в дитячому ліжечку, присунувши її максимально близько до вашого ліжка.

7. Створіть таємний ритуал засинання, який сподобається вашій дитині. Можливо, це буде прочитання казки з яскравими ілюстраціями або розслабляючий масаж. Не давайте дитині відчувати себе самотнім і не потрібним.

Виховання дітей - це перевірка на міцність їхніх батьків. Малюк рано чи пізно стане самостійним. Одні діти хочуть спати окремо ще в дитинстві, інші відчувають гостру необхідність контакту з батьками до п'яти років.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua