← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як привчити дитину до горщика

Швидке привчання до горщика

Як швидко привчити дитину до горщика в 1 рік, 1,5, 2 рокиЯк привчити дитину до горщика - питання дуже важливий. Велика частина батьків сказала «спасибі» людині, яка створила підгузки. Але як тільки дитина починає підростати, мами і тата починають використовувати всі доступні засоби, щоб відучити його від їх носіння, і навчити користуватися горщиком.

Звичайно, якщо привчати дитину до горщика в 1 рік і раніше, то навряд чи щось вийде. Але не варто надто турбуватися з цього приводу. Та й у цілому, кожен малюк сам встановлює свій рубіж використання цього дива-гігієни. Але, як стверджують зарубіжні фахівці-педіатри, до 3-х річного віку потрібно допомогти малюкові залишити підгузники для діток молодшого віку.

І все ж, як привчити до горщика в 1,5 року? Є один дуже дієвий метод, але він вимагає терпіння і часу. Назва йому «мокрі колготки». Для того, щоб втілити його в життя, потрібно запастися достатньою кількістю штанців, шортиків і колготок. Починати цей виховний процес потрібно в теплу пору року і в звичній обстановці, не відлучаючись надовго з дому.

Вранці, одягаючи дитині-штанці без підгузника, поясніть, що він вже великий і не буде носити памперс, а коли він захоче в туалет, треба зняти одяг і сісти на горщик або сказати мамі. Зрозуміло, що через деякий час малюк замочить штанці, але ви не поспішайте їх знімати, витримайте 5-10 хвилин для того, щоб дитина відчув дискомфорт. Але не робіть це демонстративно і повчально, змоделюйте ситуацію так, ніби мама зайнята - «зараз вона помила посуд і змінить колготки». Через 15 хвилин обмийте дитини і змініть колготи. Вже через 3-6 днів дитина якщо і не стане проситися на горщик, але напевно стане знімати штанці і писати на підлогу. На даний метод піде приблизно два з половиною тижні. У перший час можна залишати підгузник на ніч, а потім потрібно привчити малюка прокидатися вночі на горщик.

Другий метод назвемо - «ведмедик хоче на горщик». Ідеально підійде для дітей, з якими не проходить швидке привчання до горщика з причини їх неприйняття цього предмета. Для того щоб не викликати у дитини почуття відрази до горщика, на допомогу покличемо його іграшки. Посадіть найулюбленіші іграшки свого малюка на горщик. А потім підкиньте їх вгору з криком: «Ура, молодець!» Дитині ця гра сподобається і незабаром він почне повторювати ваші дії за підкидання. Потім запропонуйте йому самому пописати, а ви його потім підкинете і похваліть. Важливо при цьому зловити момент, коли малюк довго не писав, можна за 10 хвилин до цього дати пити, і тоді результат буде точно.

Третій метод назвемо «приклад». Як відомо, діти копіюють дії дорослих, але якщо з якихось причин цей спосіб для вас є неприйнятним, нехай покажуть приклад діти-однолітки. Як правило, діти, які пішли в дитячий сад, швидко привчаються до горщика і відмовляються від підгузків. І причиною тому є приклад однолітків. Всі пішли на горщик, і він піде, у Маші немає підгузка, і він не стане одягати. А ось домашні дітки з підгузками розлучаються набагато пізніше. Тому частіше запрошуйте і ходіть самі в гості, де є діти-однолітки або старші.

Якщо ж ви запитайте у батьків з європейських країн - як привчити дитину користуватися горщиком 2 роки надійніше, то вони, напевно, скажуть, що за допомогою... книг. На сторінках таких книг зображені травні системи, і власне сам процес дефекації. Є зображення людини, тварин, та вказані відмінності між ними. Можна спочатку дати ознайомитися з книгою і потім запропонувати сходити на горщик, і подивитися, як це відбувається у нього самого.

Бажаємо удачі!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua