← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як привчити дитину спати в своєму ліжечку

Як відучити дитину спати разом з батьками

Як привчити грудного, однорічну дитину спати в своєму ліжечкуЯк привчити дитину спати в своєму ліжечку - це питання стало актуальним, так як в наш час все більше батьків відходять від традиційного виховання і беруть малюка в своє ліжко. Особливо часто таке явище стає в тих родинах, де дитину годують груддю. Але все-таки рано чи пізно доводиться привчати дитину засинати самостійно на власному спальному місці. І це може стати проблемою.

Насамперед, варто зазначити, що точного рішення як в такому випадку діяти немає. Всі діти ведуть себе по-різному. Одним дітям подобається особистий простір, де вони можуть спати в будь-якій позі, в якій їм зручно. Інші воліють навіть будучи старше спати поруч з батьками, нехай навіть їм буде не дуже зручно. Відучити дитину спати разом з батьками можна кількома способами, які ґрунтуються на досвіді різних сімей.

Як дізнатися, що вашій дитині пора мати свою ліжечко

Для початку, кілька днів поспостерігайте за дитиною. Якщо за всю ніч він прокидається лише 1-2 рази, ви можете спробувати перенести його в ліжечко. Але це не єдиний фактор. Діти, яких вигодовують грудьми, прокидаються досить-таки часто, щоб підкріпитися. У дітей, які отримують прикорм, тобто старше 6-7 місяців, це скоріше не потреба в їжі, а звичка. Після того як крихта буде переміщений в свою ліжко, прокидатися він стане рідше, так як зникне запах молочка.

Зверніть увагу на те, як дитина поводиться вночі: постійно вередує і возиться або ж спить спокійно. Не варто переселяти дитини у власну ліжко в стресовій для нього ситуації, наприклад, коли у нього ріжуться зуби, або ви вчите його користуватися горщиком. До питання як привчити грудного дитину спати в своєму ліжечку краще повернутися трохи пізніше, коли малюк буде здоровий і веселий, і не переймається іншими проблемами». Занадто багато змін можуть поранити дитячу психіку.

Тактика, якої ви повинні дотримуватися

Найбільш простий варіант, як навчити однорічну дитину спати в своєму ліжечку, при якому його постіль буде стояти поруч з ложем батьків. Таким чином, малюк спить у своєму ліжку, а з іншого боку, знаходиться поруч з вами.

Коли дитина стане старшою, ви зможете сказати, що якщо він вважає себе дорослим, то повинен спати в своєму ліжку.

Якщо ви маєте таку можливість, то придбайте ту ліжко, яка сподобається дитині, а якщо у вас такої можливості немає, зробіть так, щоб йому сподобалася та, яка у вас є.

Обов'язково перед тим як вкласти дитину, почитайте йому казку, так він швидше звикне до нового місця.

Покладіть поряд з малюком його улюблену м'яку іграшку, кажучи при цьому, що вона буде охороняти його всю ніч.

Розкажіть малюкові захоплюючу історію про його ліжка, і тоді він буде уявляти собі, що вона чарівна, а йому на неї будуть снитися хороші сни.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua