← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як привчити дитину спати всю ніч

Як привчити дитину спати в своєму ліжечку всю ніч

Як привчити дитину спати всю ніч у своєму ліжечкуЯк привчити дитину спати всю ніч - запитують мами, чиї діти плутають час доби або просто не бажають спати більше ніж 2-3 години без перерви. Відповідь очевидна: доведеться запастися терпінням і повністю поміняти свій спосіб життя. Адже насамперед належить привчити дитину спати в своєму ліжечку, що буде дуже непросто. Діти, які звикли спати в батьківському ліжку, дуже болісно переживають роздільний сон. Тому, якщо ви не мають наміру до року спати разом з малюком, постарайтеся відразу після виписки з пологового будинку підготувати для малюка його власне ліжечко.

Педіатри радять привчати дитину спати всю ніч після 6 місяців, тому що до 6 місяців немовлята потребують їжі через кожні 2-3 години за життєвими показниками. Кращий спосіб заспокоїти дитину, не пропонуючи йому груди або суміш. Деяким дітям подобається коли їх укачивают. Тому, якщо у вас немає электроколыбели або ліжечко, в якій спить дитина, є стаціонарною, для заколисування можна використовувати звичайну коляску.

Але як привчити дитину спати всю ніч в ліжечку, який алгоритм дій? Спочатку потрібно присунути дитячу колиску до батьківського ліжка так, щоб мама могла вільно простягнути руку між решітками. Це дозволить мамі притримувати пустушку щоб малюк з нею спокійно заснув. Адже в першу ніч він буде випльовувати пустушку і вимагати груди або пляшечку з сумішшю для годування. Поступово можна буде відсувати ліжечко або перенести її в дитячу кімнату. Багато малюки не хочуть спати окремо, тому що їм холодно і незатишно. Тому педіатри рекомендують мамам придбати спеціальні спальні мішки і бортики для ліжечок. Це дозволить дитині відчути себе в тих же умовах, в яких він був в утробі матері.

Якщо малюк плаче і не заспокоюється, слід розбудити тата чи бабусю, щоб вони підтримали його на руках. Мамі бажано не підходити до малюка, якщо вона не хоче його годувати грудьми, адже від неї пахне молоком. Хороший засіб для заспокоєння - колискова. Сучасні мами забувають, що народні пісні навіть у поганому виконанні володіють певними вібраціями, що дозволяють дитині заснути.

Для того щоб дитина міцно спав, можна використовувати дитячі заспокійливі засоби. Однак з приводу їх застосування потрібно радитися з невропатологом.

Пам'ятайте, процес виховання немовляти дуже стомлює, однак не варто здаватися. Терпіння вам!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua