← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як вводити каші в прикорм

Які каші вводити прикорм і в які терміни

Які каші вводити прикормЯк вводити каші в прикорм і коли краще це робити? Як правило, з новою їжею дитина знайомиться на другому півріччі життя. Частіше починають прикорм з овочів, потім малюк знайомиться зі злаками. Які каші вводити прикорм першими? Скільки давати і як готувати?

Каша - цінне джерело мінеральних речовин, вуглеводів, рослинних білків, вітамінів. Цей цінний продукт приносить величезну користь для організму. Якщо дитина погано додає у вазі, у нього рідкий стілець, і дитина часто відригує, значить, введення злаків виправдано.
Як правильно вводити каші в прикорм, необхідно знати всім батькам. По-перше, пропонувати дитині ті злаки, які не містять глютену (клейковини). Дитячому організму важко перетравлювати глютен у зв'язку з відсутністю спеціальних ферментів. Безглютенові каші: рис, гречка, кукурудза.

Рисова чудово підійде дітям з нестійким стільцем. А гречана каша є потужним стимулятором травлення, досить поживна, містить залізо, мінеральні солі. Кукурудзяна в основному використовується для того, щоб урізноманітнити меню.
По-друге, починати з одного виду зерна. Так легше відстежити реакцію дитячого організму на ту чи іншу кашу. Якщо виникає висип, порушення стільця (зміна кольору, запаху, частоти, консистенції), дитина турбується, відбувається здуття живота, краще з цим прикормом почекати.

По-третє, вводити крупу без добавок: фруктів, родзинок, меду та інших. Це також може спровокувати алергічну реакцію.

І все-таки, коли вводимо прикорм каші і який? Приблизно в шість-сім місяців малюк знайомиться з кукурудзяної, гречаної і рисової кашею. Потім, після успішного проходження цього етапу, додається овес, комбінуються вже перевірені злаки. У дев'ять-десять місяців в раціоні з'являються пшоно, перловка, жито. Після року пропонується манна каша, так як вона містить глютен і знижує засвоєння кальцію. Так улюблені деякими батьками добавки у вигляді фруктів і овочів з'являються приблизно в 7-8 місяців.

Як готувати кашу?

Пропонуємо вашій увазі класичний рецепт. Готується 5% каша (на 100 грамів води 5 грамів крупи), на воді, без масла і солі. Малюкові дають спробувати одну чайну ложку. Протягом 7-10 днів каша доводиться до 150 грамів. Якщо все проходить нормально, роблять 10% кашу і теж годують в середньому тиждень. Третя тиждень відводиться на повне звикання і потім вводиться щось таке. Деякі педіатри вважають, що така рідка каша не забезпечує потребу малюка в енергетичній поживності прикорму. Що саме вибирати-вирішувати батькам. Після введення каш малюк пробує фрукти, соки і таким чином поступово переходить на дорослий стіл.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua