← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли можна починати гуляти з новонародженим

Коли можна гуляти з новонародженим

Коли і скільки можна гуляти з новонародженимКоли можна починати гуляти з немовлям у колясці навесні, влітку, взимку, восени і при якій температурі можна прогулянки? Педіатри в один голос говорять про те, що дитину потрібно загартовувати з самого раннього віку, і найкращим способом для цього є прогулянки на свіжому повітрі. Яких правил потрібно дотримуватися, коли можна гуляти з новонародженим і протягом якогось проміжку часу?

Думки різних педіатрів розходяться щодо строків перших прогулянок. Одні радять виходити гуляти відразу ж після виписки з пологового будинку. Інші радять почекати 7-10 днів, поки дитина «акліматизується». Але можна знайти золоту середину, так і враховувати потрібно не тільки вік дитини, але і погодні умови, і можливості мами (або інших родичів).

Є рекомендація про те, скільки можна гуляти з новонародженим (тривалість перших прогулянок). Це 10-20 хвилин. 20 хвилин влітку і відповідно 10 хвилин - взимку. Поступово час можна доводити до 2 годин і більше в теплу пору року, і до години в холодне. В цілому ж ці часові проміжки строго не регламентовані. Головне - щоб дитина отримувала від прогулянки задоволення і користь. Не можна гуляти з маленькою дитиною при температурі повітря вище 30 градусів тепла і нижче 15 градусів морозу. В такому випадку краще як слід провітрювати приміщення, в якому знаходиться дитина. Оптимальний час для прогулянок влітку - до 10 годин ранку і після 17 годин вечора, коли сонце стоїть високо і не так спекотно. А взимку - в залежності від температури повітря. Ні в якому разі не можна залишати дитину під прямими сонячними променями.

Можна гуляти з новонародженим дитиною без коляски? Звичайно ж! Особливо в перші дні, коли прогулянки ці будуть короткочасними. Сучасні коляски занадто важкі і громіздкі. Легше коляски-люльки. Можна носити дитину на руках або в слінгу. Прогулюватися краще в тихих місцях, парках, подалі від жвавих автомобільних доріг і інших гучних місць.

Як правильно одягнути дитину на прогулянку і що з собою взяти? На дитині має бути на 1 шар одягу більше, ніж на дорослому, тобто він повинен бути одягнений тепліше, так як буде практично нерухомо лежати в колясці. З собою потрібно взяти ковдру. На голову дитині потрібно надіти чепчик або чепчик з шапочкою, в залежності від пори року і температури повітря. З собою потрібно обов'язково захопити пляшку з водою. При необхідності памперс, вологі серветки, дощовик для коляски.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua