← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли можна садити дівчинку

Можна садити дівчаток

Коли можна починати садити дівчинку напівсидячиКоли можна садити дівчинку - це питання не має однозначної відповіді. Ось вже дитині виповнюється 3-4 місяці, і батькам доводиться постійно тримати її на руках. Чадо хоче оглядати околиці, але сидіти поки не вміє. І мама з нетерпінням очікує заповітного моменту, коли можна починати садити дівчинку напівсидячи на стільчику або в колясці. Мама буде менше втомлюватися, та й доньці буде зручніше дивитися на навколишній світ. Якщо є дитячий шезлонг від 0 років, здається, що проблема вирішена. Але, перебуваючи в положенні напівсидячи, чотирьох-п'ятимісячна єгоза іноді здатна зробити ривок і сісти повністю. Варто бити на сполох?

Можна садити дівчаток до півроку або все-таки не можна? Які існують думки на цей рахунок у лікарів-педіатрів?

  • Не можна, так як раннє присадка може спровокувати загин матки. Ця ідея досить поширена, але не має під собою наукового обгрунтування. Говорячи про причини загину матки, жоден лікар не скаже, що це сталося в результаті раннього присаживания дівчинки.
  • Можна через несформованість м'язів і кісток хребта та малого тазу. Слабкі м'язи не можуть утримувати спинку дитини в правильному положенні. Непосильне навантаження крім дискомфорту, може спровокувати пошкодження хребетного стовпа.
  • Не можна, тому що можуть розійтися тазові кістки. А це здатне вплинути на процес пологів і створити проблеми для дитини.
  • Не можна із-за неможливості змінити положення тіла. Якщо дитина не сидить сам, його обкладають подушками або валиками з ковдр. Перебуваючи в подушках, дівчинка може відчувати незручності, але самостійно змінити ситуацію не зможе. Крім того, потрібно звикнути тримати рівно спину без якоїсь допомоги, самостійно.
  • Психологічно, у незручній позі дитина може налякатися, що негативно позначиться на подальших присаживаниях.

Що варто робити батькам?

Якщо так хочеться допомогти своїй принцесі, можна почати з масажу. Він не тільки зміцнить м'язи, але і благотворно вплине на весь організм. Спочатку можна попросити професіонала, а наступні курси вже проводити самим. Гімнастика теж буде корисна, адже фізичні вправи заряджають енергією і збагачують кров киснем. Дітям подобається, коли їх намагаються піднімати за ручки, ніби хитаючи прес. Це вправа дарує позитивні емоції, допомагає встановити тактильний контакт, тренує м'язи рук і спини.

Лікарі не мають єдиної позиції в питанні «зі скількох можна садити дівчаток», але сходяться в одному аспекті: дівчинці можна сидіти тоді, коли вона сяде сама. А статися це може в п'ять місяців, так і в дев'ять. Не варто квапити події і порівнювати свою унікальну дочка з іншими малюками. Всьому свій час. І якщо дівчинка починає самостійно сидіти, значить, її організм до цього готовий.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua