← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли відучувати від пустушки

Коли потрібно відучувати дитину від пустушки

Коли потрібно відучувати дитину від пустушкиКоли відучувати від пустушки і як найкраще це зробити? Начебто і малюка шкода, що він так любить свою «няню», але і неправильний прикус лякає. Навколишні докірливо хитає головою «Такий великий дитина і з соскою!» У скільки відучувати від пустушки малюка і варто чекати, поки викине сам?

Яку роль вона виконує в житті карапуза? Поки він лежить у ліжечку, дриґаючи ручками і ніжками, пустушка - «мамозаменитель». Вона допомагає заспокоїтися, задовольнити смоктальний рефлекс, особливо якщо малюк знаходиться на штучному вигодовуванні. І найчастіше питання «Коли потрібно відучувати дитину від пустушки» виникає ближче до року. Нам здається, що якщо дитина вже ходить, значить, великий, отже, соска не потрібна. Взагалі, смоктальний рефлекс згасає на другому півріччі життя. І пустушка стає життєвою необхідністю, а звичкою. Але хіба ми, дорослі, так легко і радісно розлучаємося зі своїми звичками?

Нав'язуючи свої директиви, не бажаючи брати до уваги потреби маленької людини, ми ризикуємо супроводити свою (його) життя проблемами. Якщо твердо вирішили позбутися від пустушки, тоді приготуйте якийсь замінник.

По-перше, зверніть увагу, коли чадо посилює інтерес до соски. Це може відбуватися під час фізичного дискомфорту (запор, ріжуться зубки, впав), психічного (напугался, засмутився), перед сном. В залежності від виявлених випадків пропонуйте альтернативу. Перед сном можна читати книжки, більше обніматися, цілуватися. Під час засипання дайте невелику іграшку, щоб вона входила в долоньку і не була занадто пухнастою.

По-друге, якщо з карапузом можна домовитися, зробіть це. Варіантів тут тисяча і один: розповісти, що маленькі мишенята плачуть без мами і чекають, поки Мітя віддасть їм свою пустушку. Або повідомити, що пустушка пішла до інших малюкам, а Софійці передала подарунок і лист. Все залежить від інтересів і особливостей дітей.

По-третє, будьте тверді і послідовні. Якщо вранці прибирати, а ввечері, піддавшись реву, діставати, процес відлучення затягнеться.

Розмірковуючи, коли і як відучити дитину від пустушки, можна спробувати звести використання соски до мінімуму поступово. Спочатку залишити тільки на денній та вечірній сон, а потім змістити і звідти. Теж м'яко: заснув - мама акуратно витягла соску з рота. Якщо просить пустушку вдень - спробуйте щось м'яко відвернути, запропонувати подивитися у вікно, пограти.

Необхідно намагатися в такі моменти більше уваги приділяти дитині. Частіше грати разом, будувати вежі, малювати, пустувати. Тоді емоції від відсутності соски будуть заміщатися позитивними від маминого і татового присутності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua