← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли приходять місячні після пологів

Коли приходять місячні після вискоблювання матки, пологів, прийому дюфастона

Коли приходять місячні після пологівКоли приходять місячні після пологів, кесаревого розтину, вискоблювання матки - ці питання досить актуальні для всіх жінок. Трапляються в житті такі події, коли менструальний цикл порушується або збивається, а жінка не знає що робити і що думати... Давайте розглянемо найбільш поширені життєві ситуації та їх вплив на менструальний цикл.

Якщо вагітність перервана...

Не завжди вагітність закінчується народженням дитини. Аборти, самовільні викидні, розвивається вагітність і різні патології у розвитку плоду, не сумісні з життям - все це не рідкість. І, напевно, кожна третя жінка у своєму житті хоча б раз переживає «чистку матки». А коли приходять місячні після вискоблювання порожнини матки? В такому випадку день чищення вважається першим днем менструального циклу, а значить місячні повинні прийти рівно через стільки днів, скільки триває цикл, якщо 28 - значить, через 28; якщо 30 - значить через 30. Однак можуть бути і порушення в зв'язку з гормональним збоєм. Особливо часто це трапляється після аборту. Саме тому лікарі рекомендують всім здоровим жінкам, що перенесли чистку матки з тієї чи іншої причини, приймати протягом щонайменше 3 місяців оральні контрацептиви. Вони приводять у норму менструальний цикл і оберігають від вагітності, яка в найближчі місяці також небажана: якщо був зроблений аборт - значить дитина поки не планується; якщо вагітність перестала розвиватися або виникла будь-яка інша патологія - потрібно з'ясувати причину, при необхідності полікуватися, і дати організму відновитися.

Після народження дитини...

Коли прийдуть місячні після пологів, і залежить цей строк від того, народилася дитина природним шляхом або оперативним? Можна з упевненістю стверджувати, що від способу родопомочі швидкість відновлення менструального циклу не залежить. Зате залежить від способу годування дитини. Жінки, які годують грудьми зазвичай довго не замислюються, коли приходять місячні після кесаревого або після природних пологів, так як менструації під час годування можуть взагалі не настати. А ось при змішаному харчуванні і повністю штучному менструації зазвичай приходять протягом 2 місяців. Однак, і при регулярному грудному вигодовуванні менструальний цикл у деяких випадках відновлюється вже через 6 тижнів після народження дитини - все залежить від індивідуальних особливостей організму молодої матері.

Якщо місячні пропали...

У багатьох жінок трапляються збої в менструальному циклі, що виражаються тривалою відсутністю щомісячних кровотеч. І часто такі проблеми пояснюються гормональним дисбалансом. У деяких випадках місячні потрібно «викликати». Лікарі рекомендують для цих цілей препарати, що містять прогестерон. І коли приходять місячні після дюфастона (як раз такого призначення препарату) відомо - приблизно через 3 дні після відміни препарату. Однак, даний препарат не варто призначати собі самостійно і використовувати без контролю лікаря. Також за допомогою нього неможливо викликати мимовільний викидень. Прогестерон навпаки необхідний у першому триместрі для збереження і нормального розвитку вагітності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua