← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли дитина починає агукати

В якому віці діти починають агукати

У скільки дитина починає агукатиКоли дитина починає агукати, батьки преисполняются гордості і радості. Відбувається це зазвичай на другому місяці життя. Видаючи звуки, дитина активно рухає своїми крихітними ручками і ніжками, привертаючи увагу батьків. Якщо дитина починає усміхатися і агукати, значить, можна зробити висновок, що його психічний і емоційний розвиток відповідає віковим нормам. Чому молоді батьки так ретельно стежать за нормами розвитку: коли почав белькотати, сідати, ходити? Краще вчасно виявити проблему, ніж потім її лікувати.

Як проявляється агуканье крихти?

Це різноманітні звуки «а», «о», «і», «у» та їх поєднання. Малюк вимовляє свої вокалізації протяжно і уривчасто, м'яко і різко, чергуючи, пробуючи на смак» вимова голосних букв. Пізніше вони складуться в склади, а потім в слова. А поки чадо агукает, лежачи в м'якою та затишною ліжечку.

У новонароджених і немовлят дві головні потреби - фізіологічна (їжа, сон, свіже повітря, чистота, м'який безболісний животик) і емоційна (бути поруч з дорослим: мамою або татом). Коли задовольняються фізіологічні потреби, значить, малюк буде доброзичливим, активним. І дійсно, такі задушевні бесіди починаються тоді, коли карапуз ситий, чистий і сухий.

Якщо діти починають агукати - значить, вони цілком задоволені життям і налаштовані на спілкування. І це наповнює серце батьків радістю - моїй дитині добре! Його безтурботність і грайливий настрій передаються мамі і татові. Що тоді відбувається? Правильно, батьки починають відповідати малюкові такими ж звуками. Це підігріває інтерес дитини, його вокалізації ускладнюються. Отже, розвивається мовленнєвий апарат.

Як батькам стимулювати дитячі спроби агукати?

1. Створювати умови для виникнення цього явища, задовольняти його потреби. А вони у малюка поки дуже прості: вчасно годувати, переодягати, гуляти, брати на ручки, укладати спати, робити масаж і гімнастику, створювати позитивні емоції. Відповідь реакцій неодмінно буде бажання дитини поспілкуватися.

2. Після того як умови створені, і малюк робить перші спроби гуління, важливо заохочувати його. Вимовляти разом з ним нескладні звуки, склади, обов'язково при цьому роблячи паузи, даючи юному співрозмовнику можливість «відповісти».

3. Демонструвати чітку артикуляцію, перебільшувати звуки. Одного разу можна буде помітити, що дитина намагається «зловити» вимовні мамою і татом звуки, як ніби їх можна помацати.

Так у скільки дитина починає агукати? У середньому це відбувається в період з 2 до 4 місяців. Потім, до напівроку видавані звуки ускладнюються, набувають форму складів. А поки варто насолоджуватися цими незабутніми моментами!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua