← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли дитина починає тримати голову

У скільки дитина починає тримати голову у вертикальному положенні

Коли дитина починає самостійно тримати голівку, лежачи на животіКоли дитина починає тримати голову - це велика радість для батьків, так як це вже наочне підтвердження того, що малюк міцніє, вже не такий крихкий, як в перший місяць після народження, коли його було страшно на руки взяти.

Відразу після народження і в перші 6-8 тижнів м'язи малюка ще зовсім слабкі. Самостійно тримати голівку дитина починає не раніше, ніж у 2 місяці, і то буквально дві хвилини, довше вже важко. Тому батькам рекомендують до 3, а краще до 4 місяців підтримувати голівку дитини в горизонтальному і вертикальному положенні.

Напевно вам зустрінуться батьки, які будуть хвалитися тим, що їхні діти навчилися вертикально тримати голівку раніше, ніж в 2 місяці. Але тут нема чому заздрити. Оскільки дана особливість може бути симптомом внутрішньочерепного тиску, або підвищеного м'язового тонусу, коли в лікувальних цілях обов'язково потрібен масаж.

Як прискорити фізичний розвиток дитини, допомогти йому розвинути м'язову систему? Базовим вправою є викладання дитини на живіт. Батькам це рекомендують робити з перших же днів після виписки з родового будинку. Не потрібно боятися того, що дитина опустить носик вниз і не зможе дихати. Малюк трошки підніме шию і покладе голову на бік. З кожним тижнем такі тренування потрібно подовжувати. «Вчити дитину тримати голову лежачи на животі найкраще до годування, або не менше, ніж через 30 хвилин після. Це корисно і у випадку дитячих кольок, так як таке положення тіла сприяє швидкому виведенню газів з кишечника і, відповідно, поліпшенню апетиту і в цілому самопочуття дитини.
Класти дитину треба на тверду поверхню. Ідеально - на пеленальний столик. Але при цьому обов'язково стояти поряд з малюком, нехай навіть він ще не навчився перевертатися. Відомо багато випадків травмування дітей саме через таку неуважність батьків.

У скільки дитина починає тримати голову у вертикальному положенні - важливе питання. Зазвичай це вік старше 3 місяців, після 4-х. До цього часу малюк, лежачи на животі, піднімає не тільки голову, але і груди, підводиться на витягнутих ручках. Наступними етапами стає повзання і сидіння. Максимальний термін, коли дитина в нормі починає впевнено тримати голівку, це 6 місяців. Дуже важливо вчасно відвідувати педіатра, ортопеда і невролога, щоб помітити можливу патологію і вжити заходів по оздоровленню дитини.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua