← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли дитина починає гуліть

У скільки дитина починає гуліть

У скільки дитина починає агукатиКоли дитина починає гуліть - чи існують строки для цього етапу дитячого розвитку? Спробуємо відповісти на дане питання. Процес формування і розвитку мови досить тривалий. Він починається з народження, коли мама каже з малюком. Дитина починає усміхатися і агукати, викликаючи маму на розмову. Триває процес формування мовлення приблизно до трьох років. Після цього віку вже починається розвиток мовних навичок. І перший етап цього великого шляху - гуління.

Що таке гудіння?

Вже у віці 2-3 місяці перебування в цьому світі дитина намагається говорити. Правда, починає він з самого простого - вимови голосних звуків. Певуче тягнути «а», «в», «о» та інші звуки дуже легко. Малюк отримує невимовне насолоду, пробуючи вимовляти «уа», «ае», а бачачи у відповідь емоційно забарвлену реакцію дорослого, надихається і з новими силами пускається в розмову. Ця гра голосними і називається гулением. Так робити дитина буде, тільки перебуваючи в безтурботному стані спокою і ситості, поруч з мамою. До трьох місяців голосова активність і слуховий аналізатор не взаємопов'язані між собою. Після цього часу ситуація змінюється. Малюк чує свої вокалізації, прислухається до звуків, собою ж звуками, повторюючи їх.

Поступово вимовні звуки ускладнюються, з'являється довга ланцюжок, наприклад «амма-ма-ам-аа». Цікавлячись, у скільки дитина починає гуліть, іноді думають, що складання складів теж відноситься до цього ж періоду. Тут настає наступна стадія формування мови, яка називається лепет. При гулении дитина вимовляє голосні звуки, а при белькоті - склади. Цікавий факт: діти всіх народів світу на цьому етапі видають однакові звуки. Найактивніша фаза припадає на 4-6 місяців. В цей час дитиною освоєна специфіка конкретної національності. А значить, китайці, американці, шведи, росіяни вже можуть впізнати свого співвітчизника по звуках, видаваним під час гуління. Вони здатні копіювати інтонацію оточуючих, опановуючи своїм мовним апаратом.

Що робити батькам?

Відповідати дитині, підбадьорювати його спроби щось белькотіти. На його протяжне «гааа» з посмішкою відповідати, повторюючи його звуки. Важлива чітка, навіть часом перебільшена артикуляція. Дитині буде цікаво дивитися, як батьки висовують язик або причмокивают. Він буде намагатися повторювати всі рухи, наводячи цим дорослих в стан захвату й розчулення. З часом бесіди будуть довше і цікавіше: з'являться нові звуки і комбінації з них. «Ага, аму, угу, ама» - усе це вказує на повноцінний розвиток мовленнєвих навичок. З появою в кімнаті мами чи тата гуління стає голосніше і виразніше. Це доводить необхідність вступати з малюком в діалог, стимулюючи появу нових звуків.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua