← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли дитина починає ходити

У скільки починають ходити діти

Норма коли дитина починає ходити самостійноКоли дитина починає ходити за ручки, в ходунках, самостійно без допомоги батьків? Ці питання дуже важливі для молодих батьків, адже ходьба є ознакою нормального розвитку дитини і в деякому сенсі розв'язує руки батькам. З кожним місяцем малюк вдосконалюватиме свої рухові навички, а значить, його все рідше потрібно буде носити на руках.

Чекати потрібно зовсім недовго. Самостійно ходити дитина починає зазвичай у віці старше 9 місяців. Хтось трохи раніше, хтось пізніше. Залежить від статури дитини, його оточення і характеру. Загалом норма, коли дитина починає ходити - це вік до 1,3 років.

Чи варто вчити малюка цього найважливішого навичці і як? Багато батьків хочуть, щоб їхній малюк навчився ходити якомога раніше. І самим простим «тренажером» для цього вважаються ходунки. Але, по-перше, вони дуже громіздкі, не для кожної квартири. А по-друге, це, швидше, не помічник для фізичного розвитку, а просто щось на зразок розваги для дитини.

Інший спосіб - це прогулянки з дитиною, з підтриманням його за ручки. Причому багато батьків витягають вгору руки дітей і їх тримають. Тобто діти знаходяться буквально в підвішеному стані. Звичайно ж, це не допоможе дитині швидше піти, але найнеприємніше - може призвести до травм. Наприклад, до вывиху плеча.

І все ж, як допомогти дитині? Сучасні педіатри стверджують, що жодної допомоги не потрібно. Батькам слід тільки надати для дитини вільний простір, де він зможе у повній безпеці повзати, сидіти, стояти, а потім і робити перші кроки. І нехай батьків «запізнілих» діток заспокоїть той факт, що якщо дитина рано почав ходити - це не завжди добре, так як хребет може бути ще не готовий до таких навантажень. І чим довше і активніше малюк повзає - тим для нього краще. Всі здорові діти, що живуть в соціумі, починають ходити.

А що робити, якщо дитина вже починав робити сам кроки, але раптом перестав? Потрібно трохи часу. Швидше за все, малюк пережив якийсь стрес, через що фізичний розвиток сповільнилося. Нехай він більше часу проводить з дітьми приблизно того ж віку і старші, які вже самі ходять, і всі страхи пройдуть. До лікаря потрібно звернутися в тому випадку, якщо малюк так і не пішов в 1,5 року. І не цікавтеся у скільки починають ходити діти знайомих, щоб не відчути почуття неповноцінності у разі виявлення факту «відставання в розвитку» вашої дитини. Багато дорослі схильні перебільшувати досягнення своїх дітей. Не намагайтеся ні на кого рівнятися.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua