← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли дитина починає перевертатися

У якому віці дитина починає перевертатися

Коли дитина повинна почати перевертатисяКоли дитина починає перевертатися на бік, зі спини на живіт - залежить від різних обставин. Зазвичай швидше розвиваються здорові доношені діти, не занадто швидко набирають вагу. Навпаки ж «пухлячки» зазвичай досить ледачі і у фізичному розвитку трохи запізнюються.

В літературі можна прочитати про те, що дитина повинна почати перевертатися приблизно в 3 місяці, тобто до того часу, як починає міцно тримати голівку у вертикальному положенні. Переворот може відбутися в той момент, коли дорослі викладають дитину на животик. Він може перекинутися спочатку на бік, а потім і на спину. Зі спини на живіт перевернутися трохи складніше, тому цей навик більшість дітей освоюють ближче до 5 місяців, перед тим, як навчиться повзати і сидіти. Але є діти, які навпаки спочатку перевертається зі спини на живіт. І це може бути небезпечно травмами, так як батьки не чекають, що дитина може перевернутися і впасти, лежачи, наприклад, на пеленальному столику або будь-якої іншої відкритої поверхні. Залишати дитину на столі, дивані і інших непризначених для цього місцях не можна, навіть якщо ви впевнені, що дитина ще не може ніяким чином пересуватися. Залишайте малюка тільки в ліжечку або манежі.

Як можна допомогти дитині навчитися перевертатися? В принципі, в цьому немає необхідності, але якщо дуже хочеться, то можна класти іграшку збоку дитини, так, щоб він не міг дотягнутися до неї не перекинувшись. Точно так само трохи пізніше можна тренуватися в повзанні. І, шановні батьки, не забувайте кілька разів в день викладати дитину на животик, це потрібно починати робити з перших тижнів життя дитини. Таким чином ви допоможете дитині в тренуванні його поки ще слабеньких м'язів спини, шиї і ніг. І не забувайте заохочувати усмішкою дитини за його зусилля в піднятті головки, грудей.

У скільки дитина починає перевертатися, який максимальний термін для оволодіння цим навиком? Приблизно 6 місяців. Якщо дитині вже півроку, але він ще не навчився перевертатися - це повинно насторожити. Адже якщо він не вміє перевертатися, це значить не вміє повзати і сидіти. Можливо, справа в патологічному тонусі м'язів, у такому випадку лікар може призначити курс лікувального масажу, або направить на консультацію до невролога. Слід зазначити, що дане відставання у фізичному розвитку є нормальним для недоношених дітей.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua