← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли дитина починає повзати

У скільки місяців дитина починає повзати

Коли дитина починає повзати по-пластунськи, рачкиКоли дитина починає повзати, його батьків долає гордість та радість, що зовсім скоро він піде, стане самостійним і його рідше потрібно буде носити на руках. Але на ділі ця самостійність виявляється досить стомлюючої і не завжди безпечної. Поговоримо про те скільки дитина починає повзати по-пластунськи і на зігнутих ніжках, як прискорити фізичний розвиток дитини і забезпечити його безпеку будинку.

Зазвичай дітки проявляють активний інтерес до пізнання світу з 5 місяців, саме в цьому віці вони найчастіше виявляють спроби самостійного пересування. Зазвичай все починається з рухів, які дитина робить, лежачи на животі. Саме тому лікарі рекомендують якомога раніше починати викладати дитину на животик. Таким чином тренуються не тільки м'язи шиї, але і руки, адже дитина трохи пізніше починає на них підніматися.

Під час неспання рекомендується викладати дітей на застелений ковдрою підлогу і розкладати там же іграшки. Дитина буде робити спроби дотягнутися, а потім і доповзти до іграшок. Йому це повинна дозволяти зробити в тому числі і одяг, яка зобов'язана бути легкою і не сковувати рухи. Що ж стосується пелюшок, то краще їх взагалі уникати, тим більше не сповивати дитини під час неспання.

Особливу увагу слід приділити чистоті покриття, по якому буде переміщатися дитина. А також чистоту іграшок. Краще, якщо це будуть пластмасові або гумові іграшки від наших російських виробників. Не забувайте про те, що дитина кожну іграшку спробує на смак. Іграшки потрібно регулярно мити з милом.

Приблизно в 5 місяців малюк почне вставати на карачки і розгойдуватися в різні боки. Не бійтеся, це ніяке не неврологічне порушення, це буде явно видно коли дитина починає повзати рачки, а це станеться дуже скоро.

Є діти, які зовсім не повзають або відстають за часом початку повзання від своїх однолітків. Найчастіше таке відбувається з дітьми, яких дуже добре годують. Повненькі дітки хоч і гарненькі, але дуже ледачі. А інший момент, який заважає розвиватися - це байдужість батьків, коли не роблять спроб зацікавити дитину у швидкому розвитку.

Навчитися повзати має кожна дитина, навіть ті, хто почали ходити раніше, ніж навчилися добре пересуватися рачки. Адже це відмінна вправа для розвитку м'язового апарату і поліпшення координації рухів.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua