← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли дитина починає сидіти

У скільки починають сидіти дівчатка і хлопчики

Коли дитина починає самостійно сидітиКоли дитина починає сидіти самостійно і з якого віку йому в цьому допомагати? Ці питання дуже важливі, оскільки деякі необачні дії дорослих можуть призвести до травм хребта дитини. І ще цікавий момент - чи не небезпечно дівчаткам рано починати сидіти?

Почнемо з останнього питання. Існує думка, що коли починає сидіти дівчинка, якщо це відбувається дуже рано, є ризик безпліддя у неї в майбутньому, нібито можуть бути травмовані її репродуктивні органи. Але і коли починає сідати хлопчик, і дівчинка, потрібно думати зовсім про інше. А саме, про навантаження на хребет.

У книгах про розвиток дітей можна зустріти інформацію про те, що діти, найчастіше, сідають вже у віці 6 місяців. На ділі ж нерідко виявляється, що дитина може самостійно сісти і спокійно сидіти без підтримки тільки в 8-9 місяців. І це теж повна норма, якщо лікарі не бачать ніяких відхилень у розвитку. Ну а не помітити їх у хворої дитини дуже складно, так як огляди педіатром в перший рік життя проводяться щомісяця. Плюс планові огляди невролога та ортопеда.

Запам'ятайте, що підтягування дитину за ручки, коли він сам тягнеться вгору - це не ознака його готовності сидіти. Про те, що дитині незручно, свідчить викривлена спина колесом і похитування в сторони. Бачачи це, дорослі намагаються допомогти дитині - обкладають його подушками. В такому, більш зручному положенні, малюк може просидіти вже досить довго, на радість батькам, у яких з'являється вільний час. Причому дитина при цьому веселий і грає. Але це неправильно. В результаті це може призвести до сколіозу - серйозному порушенню постави, з яким боротися буває складно. Та й про здавлювання внутрішніх органів, напевно, не просто так досвідчені лікарі та батьки кажуть.

Невже потрібно просто чекати, не звертаючи уваги на те, у скільки дитина починає сидіти самостійно у подруги, сестри, сусідки і знайомих? Так, саме так. Наголос треба робити зовсім інше, а саме - на повзання. Ось цей навик потрібно всіляко розвивати. Але і для цього не треба прикладати багато зусиль. Досить забезпечити дитині трохи вільного простору, де він зможе безпечно переміщатися. Ідеально для цього підійде манеж. А коли дитина навчиться добре повзати - там вже і до сидіння і ходьби недалеко, так як у активно повзаючої дитини швидко вдосконалюється координація рухів і зміцнюються м'язи.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua