← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли дитина починає спати всю ніч

Коли дитина починає спокійно спати вночі

Коли дитина починає спати всю ніч, не прокидаючисьКоли дитина починає спати всю ніч - це величезна радість для батьків. Адже хороший, тривалий сон - показник здоров'я дитини і запорука гарного самопочуття і настрою доглядають за ним дорослих. Молоді батьки дуже часто хвилюються, коли їм не вдається укласти немовляти. Адже вважається, що немовлята на початку життя сплять більшу кількість часу. Спробуємо відповісти на основні питання, пов'язані зі сном малюків.

Скільки триває добовий сон новонародженого

У середньому сон немовляти триває від 14 до 18 годин. І його підрозділяють на 4 основних періоди: засипання, поверхневий сон, глибокий сон і остаточне пробудження. Причому ці цикли у немовляти можуть поновлюватися кілька разів, тому його сон здається таким неспокійним. Головне, щоб малюк не переплутав день і ніч. Цього можна уникнути, якщо укладати дитини в денний час в кімнаті з відкритими вікнами, а вночі в спокійній темній обстановці.

У середньому нічний сон дитини триває 6 годин, але іноді дитина починає спати всю ніч, не прокидаючись при грудному вигодовуванні вже у віці 2-3 місяців. З одного боку, це добре, але з іншого - може призвести до деякого зниження вироблення грудного молока у матері, так як саме вночі активно виробляється так званий гормон лактації. А коли дитина починає спати всю ніч на штучному вигодовуванні таких проблем, звичайно ж, не виникає.

Скільки разів груднички прокидаються вночі

Здоровий нічний сон новонародженого складає в цілому близько 5-6 годин. Засинають діти тільки в тому випадку, якщо втомляться. Якщо дитина здорова, то він часто просить їсти. Це пов'язано з тим, що його їжа - це рідке молоко, яке перетравлюється досить швидко. Тому мамі і доводиться вставати кілька разів за одну ніч, щоб нагодувати карапуза. Лише деякі новонароджені дітки за ніч пробуджується один або два рази. З віком і введенням прикорму безперервний нічний сон стає все більше, а нічні годування все рідше.

Чому малюки засинають під час годування

Дуже часто діти вкладаються спати під час годування. Це дуже зручно для матусі, адже їй не доведеться гойдати своєї дитини, особливо, якщо ніч на дворі. Але в такому процесі є свої підводні камені. Якщо дитина буде постійно засипати в процесі їжі, то у нього з'явиться своєрідний смоктальний рефлекс, і він не зможе заснути без пляшки або улюбленої соски. І тоді буде дуже складно вкласти дитину спати без соски, навіть у більш пізньому віці. Тому потрібно заздалегідь відучувати малюка від цієї звички. Необхідно прибирати соску або груди з рота дитини відразу після того, як він засне. Так він навчиться спати самостійно.

Як зрозуміти, чому прокинувся дитина

Деякі педіатри рекомендують будити дитину для годування вночі хоча б один раз (ця рекомендація вельми сумнівна). Але новонароджені діти можуть прокидатися набагато частіше. Тому мама повинна розуміти, чому її малюк прокинувся. Адже він міг просто чогось злякатися, і його потрібно просто заколисати.

Дуже часто уві сні дитина видає різні звуки, такі як пхикання, похрюкивание, схлипування або вскрикивание. Не варто переживати через це, адже він в цей час знаходиться в глибокому сні, і будити його не слід.

Жодних проблем зі сном у маленьких дітей слід очікувати

Серед основних причин, пов'язаних з проблемами сну у немовлят слід виділити порушення розпорядку годівлі та догляду. Для того щоб уникнути труднощів зі сном необхідно:

  • не будити малюка, навіть якщо йому пора їсти;
  • не будити малюка, якщо він заснув під час годування;
  • купати дитину перед сном.


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua