← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли дитина починає усміхатися

У якому віці дитина починає усміхатися

У скільки дитина починає усміхатися мамі у відповідь свідомоКоли дитина починає усміхатися - батьки і близькі люди радіють. Ще б, нарешті цей маленький чоловічок не тільки плаче, але і сміється. Але цей важливий елемент розвитку не тільки з емоційної сторони, але і з фізіологічної. Вчасно з'явилася перша посмішка - ознака нормального розумового розвитку дитини.

У скільки дитина починає усміхатися мамі у відповідь - скаже будь-педіатр. В середньому, це вік 6-8 тижнів. Іноді трохи раніше чи трохи пізніше. Багато що залежить від оточуючих дитину людей. Якщо його часто носять на руках, співають йому, з ним розмовляють, пестять - дитина починає усміхатися усвідомлено вже в 1 місяць, якщо ж емоційній сфері приділяється менше уваги, то в 2 місяці. Але не варто вірити матусям, які розповідають про те, що їх діти почали посміхатися ще в пологовому будинку, тобто відразу після народження. В такому ранньому віці можливі лише гримаси, але не усвідомлені посмішки. А у відповідь посміхнутися дитина вже точно не зможе, оскільки ще досить погано бачить.

Усмішка - одна з складових так званого комплексу пожвавлення - емоційно-рухової реакції малюка на дорослу людину. Ця реакція починає виявлятися приблизно в 3 тижні життя дитини. В такому ранньому віці він тільки завмирає і зосереджується, коли до нього звертаються. Трохи пізніше з'являється посмішка, гуління і рухове пожвавлення, як реакція на спілкування з дорослою людиною. Свого апогею комплекс пожвавлення досягає до 4 місяців. Пізніше поведінка дитини стає більш складним і різноманітним. На незнайомих дорослих людей, навіть якщо ті з ним лагідно розмовляють, він може реагувати навпаки плачем. Зате в такому віці він вже не просто посміхається, а заливисто регоче.

Як зробити так, щоб дитина швидше почав посміхатися? Просто любите свого малюка і все обов'язково вийде. Обов'язково розмовляйте з ним, навіть якщо ви вважаєте, що він ще нічого не розуміє. Діти, з якими не розмовляли батьки, повільніше розвиваються. Вони пізніше починають не тільки посміхатися, але і агукати, видавати звуки, і говорити.

Самий вдалий, влучний момент викликати у дитини усвідомлену посмішку - це лагідно його помацати або просто посміхнутися, коли той займається пізнанням світу - крутить голівкою, пробує вхопити пальчиками іграшки, уважно розглядає які-небудь предмети, намагається агукати і рухатися.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua