← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли дитина починає впізнавати маму

У якому віці дитина починає впізнавати маму

Коли дитина починає впізнавати маму і татаКоли дитина починає впізнавати маму - це питання цікаве всім без винятку жінкам, пізнала щастя материнства. На цю тему є безліч психологічних праць. Ми ж розповімо про середньостатистичні терміни розвитку дитини і про способи їх прискорення.

Є думка, що сама перша емоційна зв'язок формується між матір'ю і дитиною одразу після народження, якщо малюка поклали мамі на живіт. Дитина інстинктивно намагається дотягнутися до соска, вперше відчуває запах мами і запам'ятовує його. Це перше спілкування важливо ще і з тієї точки зору, що жінки швидше з'являється материнський інстинкт і з'являється молозиво, а потім і грудне молоко. Щоб не позбавляти цього першого контакту, зараз навіть кесарів розтин в більшості випадків проводиться під епідуральної анестезією, тобто жінка залишається у свідомості під час і після операції, і готова приголубити малюка.

Однак дитина починає впізнавати маму і тата і усвідомлено посміхатися значно пізніше. Адже в перші дні після народження він досить погано бачить, тобто бачить тільки ті предмети, які знаходяться близько від його очей. Та головною і найбільш частим об'єктом в полі його зору опиняється мамине обличчя. Він його запам'ятовує і вже незабаром, буквально через місяць, починає пожвавлюватися, коли бачить знайому людину поруч з собою. А в 3 місяці дитина вже може бачити обома очима одночасно (починає працювати бінокулярний зір). В 4 місяці дитина вже добре дізнається не лише мами, але й тата та інших близьких людей, яких часто бачить. А незнайомців навпаки починає побоюватися, може заплакати з-за їх присутності. Якщо ви хочете прискорити процес запам'ятовування свого обличчя - можете повісити в ліжечку малюка свій портрет, що тільки на такій відстані і під таким кутом, щоб його було зручно розглядати.

Що ж стосується звуків, то тут знайомство з малюком можна проводити ще до його народження. Малюк хоч і погано, але все ж чує через навколоплідні води голос своєї мами і інші звуки. Психологи рекомендують з третього триместру вагітності слухати класичну музику, так як це добре позначається на розумовому розвитку дитини. Але добре розрізняти звуки дитина навчиться ближче до 3-4 місяців життя. Вважається, що в цьому віці дитина вже може відрізнити голос мами від голосів інших членів сім'ї та повертати голову у бік джерела звуку.

Згадані терміни в статті досить приблизні. Кожна дитина індивідуальна, також як і темпи його розвитку.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua