← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Куріння і годування груддю

версія для друку

Шкода куріння під час годування груддюкуріння і годування груьюУ нас весь час зростає число жінок, що палять. Що може на цей рахунок сказати лікар? Тютюн містить нікотин - речовина, яка є отрутою для організму, так як воно шкідливо діє на серце і судини. У малій кількості дію нікотину проявляється тільки при першому закуривании, пізніше організм звикає до отрути і переносить все більша його кількість. До нескінченності, звичайно, підвищувати кількість введеного нікотину можна, тому що при певній концентрації може статись отруєння нікотином.

Куріння приносить також і іншу шкоду. Якщо замість вдихнути свіжого повітря в легені дим, то легеневі пухирці ( альвеоли ) будуть містити більше диму, ніж повітря. Дим містить вуглекислоту, коотрая при з'єднанні з барвником червоних кров'яних кульок дасть карбоксигемоглобін. Останній трохи відрізняється від оскигемоглобина, який вводить в організм кисень, необхідний для життя! Це з'єднання, від якого організм насилу позбавляється і що є причиною його неправильного харчування.

Паління при годуванні груддю може стати причиною недостатньої вироблення молока і зниження імунітету дитини. Крім того, дим неприємний дитині, він відвертається від матері, пахне димом, і молоко, просякнуте димом, йому не подобається. В результаті дитину передчасно відлучають від грудей, тим самим завдаючи великої шкоди його здоров'ю.

Кожна свідома жінка повинна відмовитися від куріння відразу після того, як буде встановлена її вагітність, і не палити аж до кінця годування груддю. Ми, природно, не куримо там, де знаходиться дитина, навіть якщо вже перестали годувати його грудьми. Дитина не повинна вдихати тютюновий дим або нходиться в прокуреному приміщенні, де його легені наповнюються не свіжим повітрям, необхідним для його розвитку, а продуктами згоряння тютюну.

Дитина курців батьків зазвичай слабкий, нервовий, часто хворіє, погано переносить різні захворювання, іноді у нього уражається шкіра і зір, в особливо важких випадках спостерігаються відхилення в психічному розвитку. Тому мати, що годує дитину груддю, не повинна курити.

М. Климова-Фюгнерована головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua