← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дитячі каші

версія для друку

Дитячі каші з лікувальним дієюВ асортименті дитячих каш є особлива категорія продуктів, які можна назвати «лікувальними». З їх допомогою ми можемо зробити харчування дитини не тільки корисним і смачним, але ще і різноманітним.


Склад дитячих каш

дитячі каші, каші для дітей, склад дитячих кашНапис на етикетці: Низкоаллергенная ( або гіпоалергенна ) каша. Вони призначені для маленьких алергіків і тих малюків, що ризикують ними стати. Нагадаємо, з низки нових страв каша з'являється в раціоні таких дітей першої.

Зниження алергенності своїх продуктів виробники досягають за допомогою певної обробки злакової основи ( в цій ролі» зазвичай виступає безпечна гречка, рис або кукурудза ), контролю за чистотою сировини і вітамінно-мікроелементним складом кінцевої продукції.

Низькоалергенних каші зазвичай готуються з одного виду круп, вони не містять глютену, молока, цукрози, фруктових наповнювачів ( хіба що перевірених, як, наприклад, відомі зелені яблука ).

Розводити ці продукти можна грудним молоком або звичної малюкові сумішшю ( на основі ізоляту соєвого білка, повністю або частково гідролізованого білка ), які зроблять кашу ще більш поживною, збагативши її білком, жиром, кальцієм і так далі. Ще один варіант - спеціальна дитяча вода.

Напис на етикетці: Не містить молока. Основною причиною появи алергії у малюків вважаються білки коров'ячого молока. Серед дітей до 1 року чутливість до них зустрічається у 0,5-1,5% немовлят і у 2-7% немовлят, які харчуються штучними сумішами.

Близько 85-90% малюків, хворих на атопічний дерматит, мають алергію до білків коров'ячого молока. Ось чому так важливо видалити «провокаторів» не тільки з харчування маленьких алергіків, але і тих малюків, що ризикують ними стати ( в цьому випадку зустріч відкладається до 1 року, щоб не запускати механізм розвитку проблеми ).

Безмолочні каші підійдуть і тим дітям, що не переносять лактозу - основний вуглевод молока ( це порушення називається лактазною недостатністю ) або схильні до розладу кишечника. Як ми вже говорили, розводити їх потрібно звичним малюкові харчуванням: грудним молоком або сумішшю.

Напис на етикетці: У складі - ізолят соєвого білка або гідролізат молочного. Мова йде про безпечні замінники молочної основи каш. Ізолят соєвого білка стане гідною альтернативою молочному, якщо дитина не переносить.

А от маленьких алергіків ізолят навряд чи виручить: чутливість до білку молока часто супроводжується ще й алергією на сою. Для таких ситуацій більше підходять продукти, засновані на гидролизированных молочних білках, які піддаються спеціальній обробці, що знижує їх здатність викликати алергію.

Напис на етикетці: Не містить глютену. Глютен - це білок, який входить до складу більшості злакових ( пшениці, жита, вівса, ячменю ). Він є і алергеном, і провокатором розвитку хвороби.

Тому його поява в раціоні дітей з атопічним дерматитом і харчовою алергією на першому році життя викликає або посилює проблеми навіть при відсутності власне реакції на глютен.

Безглютенові продукти потрібні ще дітворі з целіакію - так називають серйозну непереносимість цієї речовини. У цьому випадку каша може бути як молочної, так і безмолочні.

дитячі каші, каші для дітей, склад дитячих кашНапис на етикетці: Містить пробіотики. Пробіотики - це мікроорганізми з числа нормальної мікрофлори кишечнику малюка. Мова йде в першу чергу про біфідо - і лактобактериях, які захищають слизову оболонку кишечника від шкідливих бактерій і посилюють імунітет.

Напис на етикетці: Містить пребіотики. До них відноситься інулін, олігосахариди ( олигофруктоза ), лактулоза та інші. Пребіотики самі по собі корисними мікроорганізмами не є, але вони допомагають росту і розмноження корисної мікрофлори і налагоджують стілець.

Інулін та олігосахариди отримують з натуральної сировини: першої міститься в цикорії, спаржі, артишоках, топінамбурі, часнику, а другі ми знайдемо в корені цикорію. Ці речовини регулюють травлення і допомагають всмоктуватися кальцію.

Лактулоза, як і всі пребіотики, не перетравлюється у верхніх відділах ШКТ, а транзитом проходить в товсту кишку, де розщеплюється з утворенням речовин, які посилюють роботу кишечника.

Деякі промислові каші мають у своєму складі комбінацію пробіотиків і пребіотиків, що робить їх складу ще більш цінним. Такі каші корисні всім дітям, а особливо дітлахів, які мають схильність до закрепів, дисбактеріозу кишечника, або просто хворіють.

Безмолочні низькоалергенних каші з про - та пребіотиками допоможуть і маленьким алергікам, і дітям з харчовою непереносимістю, оскільки порушення складу мікрофлори кишечника майже завжди супроводжує харчової алергії.Приблизний перелік різних видів дитячих каш, з різним змістом.«Рисова каша», Frisocrem ( для дітей з 4 місяців ).

 • Без глютену, молока і цукру.
 • Каша, приготовлена на основі рисового борошна з додаванням мінеральних речовин і вітамінів.


«Хумана ГА», Humana ( для дітей з 4 місяців ).

 • Без глютену.
 • Містить особливим чином перероблену крупу кукурудзи і рису.
 • У складі - гідролізований молочний білок.
 • Містить лактозу, фруктозу, глюкозу і рослинні жири.
 • Збагачена 13 вітамінами і мікроелементами.


дитячі каші, склад дитячих каш, каші для дітей«Низкоаллергенная рисова каша з пребіотиками», Heinz ( для дітей з 4 місяців ).

 • У «ролі» пребіотика - інулін і олигофруктоза.
 • Без глютену, молока і цукру.
 • Не містить консервантів, барвників і смакових добавок.
 • Збагачена 12 вітамінами і мінералами - кальцієм, залізом, цинком, йодом.


«Помогайка. Каша рис, кукурудза», Nestle ( для дітей з 6 місяців ).

 • Містить біфідобактерії.
 • Без глютену, лактози, цукру і солі.
 • Збагачена 11 вітамінами, а ще залізом, йодом і цинком.


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua