← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Масаж малюка

версія для друку


Масаж животика малюкаЩоб у вашого малюка ніколи не було кольок і пупкової грижі, почніть зміцнювати масажем його черевний прес майже з самого народження.

Животик новонародженого дуже ніжна і вразлива зона. Малюк не завжди дозволяє його чіпати і навіть прасувати. Але, як правило, лагідні мамині дотику творять чудеса.

Найчастіше у малюків на перших місяцях життя прямі м'язи живота розходяться занадто далеко, і тоді виникають передумови для виникнення пупкової грижі. Щоб таке не сталося, починайте зміцнювати маленький животик, як тільки заживе пупкова ранка.Масаж малюка Фото 1
МАСАЖ МАЛЮКА Фото 1 Сорока - ворона

Сорока - ворона

Зігніть вказівний палець правої руки і його другою фалангою поводите навколо пупка малюка за годинниковою стрілкою 2-5 разів.

  • Не забувайте розмовляти з малюком і посміхатися йому. Чудово, якщо в цей час ви будете розповідати йому віршики, потішки або співати пісеньки.
  
Масаж малюка Фото 2
МАСАЖ МАЛЮКА Фото 2 За кермом

За кермом

Проста вправа для зміцнення пупкового кільця. Бічними сторонами мізинців обох рук поводите 3-5 разів за годинниковою стрілкою навколо пупка.

  • У теплу пору року проводите масаж у найспекотніші години. Це полегшить тепловіддачу, а отже, і теплорегуляцію організму малюка.
  
Масаж малюка Фото 3
МАСАЖ МАЛЮКА Фото 3 Дзвінок

Дзвінок

Поставте на пупок малюка подушечку великого пальця і, легко натискаючи, за годинниковою стрілкою «угвинчують» його. Зробіть так 2-3 рази.

  • Під час неспання частіше викладайте малюка на живіт на тверду поверхню. Це відмінно зміцнить м'язи живота і спини.
  
Масаж малюка Фото 4
МАСАЖ МАЛЮКА Фото 4 ціп - ціп - Ціп

Ціп - ціп - ціп

Дитині до трьох місяців легко постукайте по животику подушечками пальців, щоб він напружував м'язи. Для малюка постарше використовуйте легке пощипування. Роблячи вправу. Покажіть малюкові, як клюють зерна курчата і щипають травичку гусенята.

  • Починайте і закінчуйте масаж погладжуванням.
  
Масаж малюка Фото 5
МАСАЖ МАЛЮКА Фото 5 Розслабляємося

Розслабляємося

Обома руками погладьте карапуза по прямих м'язів живота зверху вниз, уникаючи натиснення в області печінки ( праворуч ). Повторіть 3-5 разів.

  • Цей рух збігається з напрямком перистальтики кишечника. Застосовуйте його при різних порушеннях травлення.
  
Масаж малюка Фото 6
МАСАЖ МАЛЮКА Фото 6 Будиночок

Будиночок

Покладіть обидві долоні під поперек малюка. Потім охоплюють рухами проведіть по косим м'язам живота і з'єднайте руки над пупком.

  • У разі необхідності ( при запорах і хворобливому відходженні газів ) робіть масаж животика кілька разів в день. Ваші рухи повинні бути повільними.
  
Масаж малюка Фото 7
МАСАЖ МАЛЮКА Фото 7 Велосепед

Велосипед

Покладіть малюка на спинку, тримайте його ніжки прямо двома руками. Спочатку зігніть праву ногу, потім ліву, потім притисніть обидві ніжки до животика. Повторіть так кілька разів.

  • Ці рухи допомагаю маленькому позбутися від газів, які можуть його мучити. І зміцнюють м'язи преса.
  
Масаж малюка Фото 8
МАСАЖ МАЛЮКА Фото 8 Велосепед

Велосепед

М'яко, але наполегливо долайте опір малюка. Через деякий час він сам включитися в гру. Звертайте увагу, що в кінцевій точці треба фіксувати зусилля, щоб малюк починав тужитися.

  
Масаж малюка Фото 9
МАСАЖ МАЛЮКА Фото 9 Велосепед

Велосепед

Можете в кінцевій точці робити кілька погойдувань. Але обов'язково протилежну ніжку утримувати в випрямленому положенні.

  
Масаж малюка Фото 10
МАСАЖ МАЛЮКА Фото 10 Велосепед

Велосепед

Після натискання двуя ніжками на животик, закінчуємо цикл випрямлення і фіксацією. Утримуючи лівою рукою випрямлені ніжки, правою можете зробити кілька масажуючих кругових рухів за годинниковою стрілкою по животику. Це посилює ефект і покращує відведення газів.

  


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua