← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дитячий масаж. Індійський масаж

версія для друку

Індійський масаж ( з 2 місяців )Східні техніки масажу умиротворяють і заспокоюють - це відомо кожному. І наші малюки не стануть винятком із правила. Спробуйте - і переконаєтеся в цьому самі.


Фото 1

На животі

Сядьте на підлогу, витягніть ноги і накрийте пелюшкою або простирадлом. Поверх покладіть малюка: животом вниз сідницями ближче до себе. Змастіть руки дитячим маслом і помасажуйте область по обидві сторони від хребта, плавно піднімаючись вгору, а потім спускаючись до попці.

Наша порада: Ці рухи розслаблюють суглоби плечей, що дозволить дитині звикнути до нового стану - на животі.
  

Фото 2

Візьміть малюка за ніжки. Погладжуйте їх, піднімаючись вгору по внутрішній стороні ніг до попки, а опускаючись - по зовнішній.

Наша порада: будьте делікатні, малюк повинен відчувати ледь тиск ваших рук.
  

Фото 3

З того ж вихідного положення ( див. п.2 ), рухаючись від стоп вгору, піднімайтеся по внутрішній стороні ніжок дитини, а потім по лінії його хребта. Тепер помасажуйте плечі малюка, спускаючись по зовнішній стороні ручок, а піднімаючись по внутрішній. Далі відправляйтеся вниз, прямуючи по боках тіла до ніг.

Наша порада: Ця вправа допоможе малюкові відчути межі власного тіла.
  

Фото 4
 
  

Фото 5

На спині

Обома руками візьміться за стопу малюка. Великими пальцями акуратно «розправте» її склепіння, рухаючись від п'яти до пальчикам. Тепер обережно потягніть за кожен пальчик.

Наша порада: По закінченні добре б зробити дитині масаж всього тіла, рухаючись від ніг вгору внутрішній стороні стегон, потім з боків, щоб звести руки на його грудній клітці.
  

Фото 6

Візьміть зап'ясті малюка і м'якими рухами перейдіть по внутрішній стороні плечей вгору. Опускатися потрібно буде по зовнішній поверхні кисті, щоб у підсумку обійняти дитину за ручки.

Наша порада: Якщо під час сеансу масажу малюкові захочеться порухатися, займіться спочатку однією, а потім іншою рукою, притримуючи його за зап'ястя.
  

Фото 7
 
  

Фото 8

Однією рукою візьміть малюка за пензель. Великими пальцями помасажуйте круговими рухами обидві сторони долоні, прямуючи вгору.

Наша порада: Ця вправа допоможе розправити ручки малюка, які у зовсім маленьких зазвичай стиснуті в кулачки.
  


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua