← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тріщини сосків

версія для друку

Тріщини, садна сосківтріщини сосків, сосок тріщинаНа третій день після пологів починається набухання грудей. Якщо не стежити за гігієною грудей, на ній можуть з'явитися тріщини. Цьому може сприяти не зовсім правильний розвиток сосків при дуже ніжній шкірі. Садна і тріщини сосків дуже болючі. Якщо вони не дуже великі, можна спробувати годувати дитину через накладку. Вона вільно продається в аптеці.


Годування при тріщинах сосків

При не дуже хворобливих тріщинах можна спробувати метод годування «з-під руки». Дитину тримає помічник і підносить його до грудей матері ззаду: до правої груді - праворуч, до лівої грудей - зліва. Тулуб дитини поміщається у матері під пахвою, ніжки за спиною. При такому положенні дитина під час смоктання не розширює тріщину. При дуже великих і хворобливих тріщинах прикладати дитину до грудей тимчасово ( до їх загоєння ) неможливо. В такому випадку молоко потрібно акуратно, не травмуючи сосок, зцідити в прокип'ячену посуд і годувати їм малюка без теплової обробки.


Лікування тріщин сосків

Садна і тріщини сосків вимагають спеціального лікування. Їх рекомендується 2-3 рази на день змащувати:

  • 1%-м спиртовим розчином брильянтової зеленки;
  • 5%-й синтоміциновою емульсією;
  • 0,2%-м фурацилиновою маззю;
  • соком каланхое;
  • настоянкою і маззю календули;
  • 2%-м розчином хлорофіліпту;
  • настоянкою софори;
  • соком чистотілу.

Після годування сосок потрібно добре просушити на повітрі, тріщини обробити одним з перерахованих лікарських засобів і закрити сосок стерильною марлевою серветкою. Доцільно провести ендаумент молочної залози кварцом.

Тріщини сосків треба припікати 1%-м розчином ляпісу, після чого цю груди не можна давати дитині смоктати протягом 10-12 годин. Незначні тріщини соска можна протирати спиртом, а перед годуванням обмивати груди. При наявності тріщин на сосках у жінок може виникнути запалення молочної залози - мастит грудей, або грудніца.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua