← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Місячні після пологів при годуванні грудьми

Місячні під час годування грудьми і при штучному вигодовуванні

Місячні після пологів при годуванні груддюМісячні після пологів при годуванні груддю зазвичай починаються пізніше. Але ось тільки наскільки пізніше не відповість жоден лікар і жодне медичне видання - так як це суто індивідуально.

Мінімум, через скільки місячні після пологів приходять - це 6 тижнів. Все те, що раніше, післяпологові виділення, не є місячними, і мають зовсім іншу причину появи - кровит ендометрій через відшарування від нього плаценти в результаті народження дитини. Місячні ж є результатом не відбулося зачаття.

Післяпологові виділення в нормі тривають не більше 40 днів, при всьому при цьому дуже рясними вони бувають у перші 5 днів після пологів, а після стають схожими на «мазанину» в останні дні менструації. До речі, навіть при такій «мазне» може відбутися овуляція... Так що, про контрацепцію потрібно турбуватися відразу. А взагалі, не рекомендується займатися сексом в ранній післяпологовий період, а починати статеве життя бажано після походу до гінеколога, який повинен констатувати те, що ваше здоров'я не викликає побоювань, плюс - порекомендувати найбільш відповідний метод контрацепції.

Часто спостерігаються деякі порушення в менструальному циклі після народження дитини. Так, можуть насторожити дуже рясні місячні після пологів або навпаки - дуже мізерні. І те й інше вимагає уваги, і служить підставою нанести візит до лікаря. Рясне кровотеча може бути навіть небезпечним для життя. А мізерні виділення бувають при... вагітності. Тому, цією особливістю менструації потрібно, в першу чергу, занепокоїтися дамам, які вже живуть статевим життям після пологів.

Але повернемось до термінів першої менструації після головного «випробування» в житті жінки. Місячні під час годування грудьми можуть взагалі не початися... Якщо жінка часто годує свого малюка грудьми, в організмі виробляється у великих кількостях гормон пролактин, який сприяє виробленню грудного молока. Але цей же гормон заважає відновитися менструальному циклу і, до речі, грає свою роль у зниженні лібідо і сухості піхви теж. Однак, в деяких випадках і при частому годуванні груддю місячні можуть наступити через 2-3 місяці після пологів. Отже, така індивідуальна особливість жінки... При менструації годувати грудьми дитину потрібно в тому ж режимі.

А якщо жінка не годує грудьми дитину або повністю припинила годування, то коли їй чекати повернення щомісячних кровотеч? Через 1-2 місяці. Якщо через 2 місяці і більше цикл не почав відновлюватися - варто сходити на консультацію до гінеколога.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua