← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Можна годуючій мамі хурму

Чи можна годуючим мамам є хурму

Чи можна годуючим мамам є хурмуМожна годуючій мамі хурму, якщо дуже хочеться? У мами, яка годує своїм молоком дитини, слово «хочеться» має на період годування взагалі зникнути. Адже від харчування залежить здоров'я і розвиток дитини. Потрібно дуже уважно ставитися до того, що ви відправляєте в рот. Важливо відразу аналізувати, як той чи інший продукт може позначитися на якості вашого молока, а також передбачати, якою буде реакція організму дитини на нього.

Коли на прилавках магазину з'являються красиві й апетитні фрукти, так складно втриматися і не купити улюблені ласощі. Фрукти годуючим мамам просто необхідні. Крім того, що у вітамінах потребує малюк, мами і самої потрібно після вагітності заповнити власні вітамінні запаси. Але не всі фрукти можна собі дозволити. Наприклад, сонячна ягода - корольок. Як ви думаєте, чи можна годуючим мамам є хурму чи не варто? Хтось відповість ствердно, адже в хурмі стільки корисних речовин, вітамінів і мікроелементів. Інші навідріз спростують всі судження про користь і підтримають заборона на хурму під час годування грудьми і виношування дитини. Але хто ж правий?

Корисна хурма

Її смак всім нам знаком з дитинства. Взимку, коли настають холоди, прилавки фруктових магазинів прикрашає ця сонячна ягода. Її приємно їсти, а скільки десертів готують з участю цієї ягідки. Чимось нагадує мармеладну цукерку або джем.

Якщо заглянути всередину хурми і роздивитися її під мікроскопом, розділивши всі корисні речовини, то можна здивуватися, скільки вітамінів і мінералів утримується в маленькому шматочку хурми. Вражає кількість в ній вітаміну А, який допомагає боротися з раковими клітинами в організмі людини. Ще хурма може похвалитися наявністю в собі заліза, кальцію, магнію, калію. А тепер подумайте, необхідні годуючій мамі ці елементи? Ще є сумніви. Тоді черговий незаперечний факт: у хурмі більше заліза, ніж у свіжому стиглому яблуці! Аргумент серйозний, щоб задуматися!

Крім того, у хурмі є речовини, що нормалізують роботу серця, нирок, судин, органів дихальної системи. Якщо малюк з молоком матері буде отримувати корисності хурми, то його організм зміцніє, а життєво важливі органи будуть працювати стабільно та повноцінно розвиватися. Та й імунітет хурма допоможе укріпити.

Попередження: їсти обережно

Поряд з усіма позитивними властивостями, хурма має і ряд обмежень у вживанні. Сонячна ягода має дубильні речовини в своєму складі. Вони кріплять кишечник, що може призвести до запорів і скрутній дефекації. Крім іншого, хурма - алерген. Лікувати алергію у немовлят дуже складно.

Також купувати хурму слід тільки стиглу. Перевірити стиглість і свіжість плода можна на око. Ягода має красивий і насичений червоний колір, без темних плям на шкірці. Взявши в руки, плід не повинен розпадатися і бути надмірно м'яким. І, звичайно, придбайте хурму в сезон її дозрівання.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua