← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Можна годуючій мамі фарбувати волосся

Чи можна годуючим матерям фарбувати волосся

Чи можна годуючим матерям фарбувати волоссяМожна годуючій мамі фарбувати волосся - один з найбільш складних питань нещодавно народили жінок. Адже якщо протягом вагітності відповідь на нього був однозначно негативний, то зараз, коли мета досягнута і з'явилася можливість знову повернути той образ, який був до вагітності, відвідування перукарні відкладати зовсім не хочеться. Що ж робити і як зберегти привабливість, не завдавши шкоди при цьому дитині? Існує не мало поширених міфів, якими лякають годуючих матерів, як тільки вони заводять розмову про фарбування волосся.

Міфи про шкоду фарби

Міф перший. Будь-яка фарба шкодить здоров'ю дитини, тому що вона через коріння волосся може потрапити в кров.

Ні, це помилка - зв'язок коренів волосся і односторонній. Волосся не можуть нічого передавати фолікулу, вони здатні тільки отримувати від нього поживні речовини. Тому побоюватися, що при будь-якому фарбуванні у грудне молоко потраплять не самі корисні для дитини речовини, не варто. А ось через шкіру голови вони зможуть проникнути, тому фарбувати волосся годуючій мамі можна виключно у професіоналів - їм під силу зробити так, щоб фарба не потрапила на шкіру.

Міф другий. Забарвлюючи волосся шляхом впливу на них хімічних компонентів, ви шкодите здоров'ю дитини. У більшості випадків, це дійсно міф. Так як сучасні фарби намагаються випускати без аміаку, вдихання парів яких дійсно шкідливо для здоров'я. Якщо ви все ж сумніваєтеся в безпеці фарби, є вихід - в день, коли проводиться фарбування, не прикладати дитини до грудей, просто сцеживая молоко. За добу всі шкідливі речовини покинуть організм, і можна буде продовжити годування, не побоюючись за здоров'я малюка.

Переваги мелірування

Тим, хто цікавиться можна годуючим матерям фарбувати волосся, слід знати, що мелірування в цей період життя безпечніше, ніж повна фарбування волосся. Мелірування, особливо зроблене фахівцем, може не зачіпати коріння волосся, а значить, фарба не буде стикатися з шкірою. До того ж воно допоможе створити таку зачіску, в якій не будуть так разюче помітні відросле коріння, і процедуру можна буде проводити набагато рідше, ніж традиційне фарбування. Але бажано, щоб процес проводився безпечними фарбами не на основі аміаку, або в наступні добу після мелірування мати не годувала дитину.

Натуральні засоби фарбування волосся

Рослинні фарби для волосся, а також тонуючі склади - кращий варіант для годуючої мами. Фарби для волосся, створені на основі рослинних компонентів, такі як басма або хна, стануть оптимальним рішенням для періоду грудного вигодовування. Їх можна наносити самостійно, не побоюючись при цьому, що які-небудь шкідливі компоненти потраплять в грудне молоко. Навіть їх вплив на шкіру голови не завдасть дитині ні найменшої шкоди, тому експериментувати з ними можна спокійно. При цьому, змішуючи хну і басму в різних пропорціях, можна отримати масу відтінків, так що образ, створений з їх допомогою, нудно не буде. Що стосується всіляких тонуючих складів для фарбування волосся, вони повністю безпечні для годуючих мам і можуть використовуватися як для підфарбовування коренів, так і для зміни кольору волосся. Але, звичайно, вони не допоможуть в разі радикальної зміни іміджу - блондинку з брюнетки вони не зроблять.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua