← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перший прикорм при грудному вигодовуванні

Введення прикорму при грудному вигодовуванні

Коли вводити перший прикорм при грудному вигодовуванніПерший прикорм при грудному вигодовуванні - коли він повинен відбутися? Правильна організація харчування дитини є запорукою його здоров'я. Багато мам не можуть утриматися і намагаються якомога швидше нагодувати свого малюка чимось смачненьким. Однак важливо розуміти, що несвоєчасне введення прикорму може призвести до алергічних реакцій, порушення стільця і інших проблем зі здоров'ям. Як же правильно і коли вводити перший прикорм при грудному вигодовуванні слід?

В даний час Всесвітня організація охорони здоров'я встановила норматив, згідно з яким перший прикорм дитина повинна отримувати не раніше шести місяців. Потрібно пам'ятати, що нові продукти слід вводити дуже обережно, уважно спостерігаючи за реакцією.

Введення прикорму при грудному вигодовуванні (особливо у випадку нових продуктів) краще проводити в ранкові години, щоб у вас була можливість поспостерігати за реакцією. Починати необхідно з однієї чайної ложки продукту. Якщо все в порядку, то порцію можна поступово збільшувати: у другий день малюк може отримати 2 ложки прикорму, в третій - чотири і так далі в геометричній прогресії.

Ознаки готовності дитини до прикорму.

1. Дитині вже виповнилося півроку.

2. Він цікавиться їжею дорослих членів сім'ї.

3. Пропав виштовхує рефлекс.

4. Дитина вміє сидіти.

5. Малюк здоровий і йому не робили напередодні щеплень.

Якщо у вашої дитини наявні всі вище перелічені ознаки, можна сміливо вводити прикорм.

З чого починати прикорм?

Лікарі радять починати прикорм з овочевих однокомпонентних пюре в тому випадку, якщо у малюка немає проблем з набором ваги. Якщо ж дитина погано додає у вазі, перший прикорм кашами при грудному вигодовуванні - найкращий варіант.

Раніше було прийнято починати прикорм з фруктів або соків, однак сьогодні ці рекомендації застаріли. Фрукти мають солодкий смак, тому після них дитина може не захотіти їсти овочі. З введенням соків, взагалі, краще не поспішати, так як вони є высокоаллергенными продуктами і погано засвоюються організмом малюка.

Тим, хто вирішив почати прикорм з овочів, можна порекомендувати використовувати для цієї мети кабачки, цвітну капусту, броколі. Потім додають картоплю чи моркву. Якщо ви збираєтеся почати прикорм з каш, можна давати малюкові рисову, кукурудзяну, гречану кашу. Спочатку необхідно годувати дитину безмолочными кашами, а коли дитині виповниться рік, можна готувати їх на молоці.

Не варто в якості прикорму використовувати екзотичні фрукти, згадайте, що перший прикорм соком при грудному вигодовуванні вважається неправильним. Набагато безпечніше давати дитині зелені яблука і груші. Кисломолочні продукти, такі як сир, кефір або йогурт, необхідно пропонувати малюкові приблизно в дев'ять місяців.

Під час введення прикорму корисно завести харчовий щоденник. Він дозволить контролювати реакції малюка на ті чи інші продукти.

Правильне введення прикорму забезпечить вашій дитині здоров'я на все життя, тому до складання першого раціону вашого малюка потрібно ставитися дуже уважно.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua