← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Прикорм при грудному вигодовуванні

Початок прикорму при грудному вигодовуванні

Коли вводити прикорм при грудному вигодовуванніПрикорм при грудному вигодовуванні: складно чи легко? Питання введення нової їжі в раціон дитини актуальне у будь-який час, адже згідно вислови мудрих: «Людина є те, що він їсть». Турбує і питання - коли вводити прикорм при грудному вигодовуванні - в день, коли вся родина святкує перші півроку життя маленького чоловічка чи необхідно чекати інших ознак, як, наприклад, прорізування зубів?

Введення прикорму при грудному вигодовуванні обросло міфами і возвелось в ранг чогось суперскладного. Насправді, все набагато простіше. Прикорм для малюків, що харчуються материнським молоком, здійснюється в більш пізні терміни. Звичайно, потрібно орієнтуватися на ознаки готовності дитини до нової їжі (уміння зберігати вертикальне положення, згасання виштовхуючого рефлексу, можливість сигналізувати батькам про неприйняття тієї чи іншої їжі, наявність харчового інтересу), але не варто скидати з рахунків підвищення рівня алергій і диспептичних захворювань. Вони виникають, якщо ШКТ не готовий засвоювати дорослу їжу з-за недостатності вироблення ферментів. Цікавий факт - у дітей, які харчуються материнським молоком, ферменти виробляються раніше, ніж у искусственников.

З чого складається перший прикорм при грудному вигодовуванні? Роль твердої їжі - поповнити енергію. Тому, вибираючи продукт для прикорму, потрібно зупинитися на тому, який має високу енергетичну цінність. Важливо знати, що після 6 місяців діти відчувають нестачу цинку і заліза. Ці речовини містяться в кашах або овочах. Якщо дитина схильна до запорів, краще віддати перевагу овочам з грядки. Потім, другим прикормом ввести каші.

Перші овочі, зі смаком яких буде знайомитися маленький їдець - кольорова капуста, кабачки. Потім пропонується гарбуз, моркву, картоплю та інші дари осені. Оптимальний варіант - готувати на пару і подрібнювати. Але хтось віддає перевагу пюре в баночках промислового виробництва. Вводити краще гіпоалергенні безглютенові каші, рис, кукурудза, гречка.

Початок прикорму при грудному вигодовуванні може ознаменуватися запорами, здуттям, висипом, неспокоєм малюка, неперетравленими грудочками в стільці. Це означає, що продукт поки не сприймається організмом дитини. Краще відкласти на деякий час цей продукт, і повернутися до нього через кілька місяців.

Час другого прикорму - через місяць після початку. Якщо дитина отримує багато нової їжі, кількість грудного молока може зменшитися. Тому потрібно стежити, щоб прикорм не витісняв годування. Мета - не нагодувати дитину, а прищепити йому інтерес до дорослої їжі, м'яко переводячи його на дорослий стіл.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua