← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Прикорм каші

Прикорм: кашіДитина підросла, а значить, вже настав час познайомити його з різноманітним сімейством каш. Зробити це вам належить за згодою педіатра - тільки лікар зможе визначити, чи готовий організм малюка прийняти новий вид їжі.

Про користь каш для зростаючих малюків можна сказати так: дивним чином цей продукт містить майже всі необхідні дітворі харчові речовини - білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мінеральні речовини. Цінність каш, тобто їх склад, залежить від виду крупи, з якої вони зроблені. За першим показником лідирує гречка і вівсянка, слідом йде пшоно.Всьому свій час

Не дивуйтеся, якщо для вашого малюка каша стане першим новим блюдом меню в обхід соків і пюре. Справа в тому, що готовність дитини прийняти нову їжу визначається не тільки віком, але і самопочуттям і ступенем зрілості організму, а в цьому питанні у всіх свої терміни. Наприклад, діткам, які мають схильність часто навідуватися на горщик, краще починати саме з каші, а пухким малюкам - з пюре.

Якщо дитина часто відригує, його турбують коліки, запропонуйте йому для початку кашу, а якщо він стикається з труднощами під час походів на горщик ( страждає від закрепів ) - знову ж овочеве пюре. Першим прикормом для дітей, відстаючих у вазі, теж буде багата енергією каша. Це призначення отримають і маленькі алергіки - першим ділом вони спробують низькоалергенних, безглютенові безмолочні каші. Як ви розумієте, розібратися в цих питаннях зможе тільки лікар, саме він буде визначати, в який момент і який продукт варто давати малюкові.

Виробники «промислових» каш зазвичай збагачують їх вітамінами, солями заліза, кальцію і йодом. Норми вмісту цих елементів враховують потреби малюків різного віку. Є продукти, до складу яких додають фруктові та овочеві наповнювачі ( для підвищення цінності каші і смаку ) і особливі корисні речовини, що поліпшують травлення і склад мікрофлори кишечника ( пробіотики - інулін, галакто - та фруктоолігосахариди; пробіотики - біфідо - і лактобактерії та ін ). А ще до частувань із злаків відноситься дитяче печиво - з нього теж можна приготувати кашу.Правила вибору

  • Першою в тарілці малюка повинна з'явитися низкоаллергенная, безглютенова каша ( рисова, гречана, потім кукурудзяна ) без цукру. Час глютеносодержащих каш з вівсянки, пшінки, манки і суміші круп прийде пізніше, після 6 місяців.
  • Каші бувають безмолочными і молочними, починати вам належить з перших, щоб відкласти зустріч з алергеном - білком коров'ячого молока ( для маленьких алергіків - до 1 року ). Хоча цінність каш другої групи набагато вище.
  • Спочатку готуйте дитині каші з одного виду крупи ( або борошна ). Змішувати їх можна лише після того, як малюк освоїть всі їх окремо.
  • Розводити промислові безмолочні каші потрібно грудним молоком, звичної малюкові сумішшю або дитячим молочком, а молочні - водою або соком.


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua