← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Відпустку та щеплення

версія для друку

Щеплення до відпусткиЩеплення перед відпусткою: Туреччина, Ізраїль, Єгипет, ТаїландЗбираючись з дитиною за кордон, на море, ви не повинні забувати про щеплення, які рекомендується зробити до від'їзду, як вам, так і вашому малюкові, що б ніщо не затьмарило ваш відпочинок.

Візит до лікаря повинен відбутися через 6-8 тижнів до від'їзду. Адже після проведення щеплення має пройти час, щоб сформувався імунну відповідь. Найчастіше це 28 днів. Стандартні рекомендації стосуються імунізації проти кору, дифтерії, правця, а в ряді випадків також паротиту, краснухи та вітряної віспи для старших дітей.

Малюкам від 6 до 11 місяців, крім АКДП ( або АДП-М або інфанріксу ), не пізніше 28 днів до від'їзду повинна бути введена протикорова вакцина.

Туреччина, Кіпр, Болгарія, Хорватія, Сербія, сільські райони Греції та Португалії. На додаток до стандартних щеплень: правець-дифтерія та кір-паротит-краснуха ( MMR ), як мінімум 2 дози які повинні бути введені за 28 днів до від'їзду, рекомендується вакцинація проти гепатиту А.

Вона рекомендована всім, дорослим і дітям старше 1 року, і проводиться не пізніше, ніж за 4 тижні до від'їзду. Вакцини проти гепатиту А безпечні, зазвичай добре переносяться і не викликають значущих побічних ефектів.

З листопада по квітень у країнах європейського регіону рекомендується вакцинація проти грипу, яка протипоказана при алергії на курячі яйця.

Ізраїль, Італія. Спеціальних заходів щодо імунізації, крім звичайних рутинних MMR і правця-дифтерії, не потрібно. Однак, вирушаючи в Ізраїль пізнім літом або восени, доведеться користуватися репелентами для захисту від поширюваної в цих краях комарами лихоманки західного Нілу.

Єгипет. Для спокійного відпочинку рекомендується, окрім рутинних, вакцинація проти гепатиту А, тифу, а також поліомієліту.

Таїланд. Якщо ви плануєте відпочинок у сільських і віддалених районах, доведеться додати вакцинацію проти японського енцефаліту.

Крім того, багато країн Азії та Африки, Таїланд, В'єтнам, Камбоджа, деякі райони Туреччини і навіть Португалії ( Азори і Мадейра ) є природними вогнищами малярії. Уточнити, чи велика ймовірність в тому чи іншому районі підхопити малярію, можна на спеціальній карті сайту Всесвітньої організації охорони здоров'я ( WHO ).

Профілактика спеціальними препаратами проводиться не завжди, і тільки після консультації з лікарем. Однак про репеленти в цих краях забувати не варто. Найбільш частими супутником мандрівників здавна вважається діарея. Запобіжні заходи:

  • дотримуйтесь правил гігієни;
  • харчуйтеся в умовах готелю або цивілізованого ресторану, не пробуйте їжу у вуличних торговців, вживайте тільки термічно оброблені продукти;
  • пийте тільки бутильовану воду без сторонніх домішок і пр.


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua