← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Слінг. Як носити слінг?

версія для друку

Завжди разомСпробуйте ввести слінг ( або перев'язь ) в свій побут, і ви зрозумієте, який це чудові мамин помічник!

Коли дитина народжується, спокійніше і безпечніше він відчуває себе на руках у мами. Дитині важливо нюхати запах маминого молока, чути голос мами, бачити її обличчя і відчувати дотики.

Слінг розв'яже мамі руки і дасть можливість носити крихітку в самих різних положеннях - спереду, на стегні, за спиною. Дитину легко перевести з одного положення в інше, не виймаючи з перев'язі.Як почати?

Якщо ви вчіться користуватися слінгом самостійно, насамперед уважно вивчіть інструкцію і потренуйтеся на ляльці або м'якій іграшці, спробувавши різні положення. Дуже добре, якщо є знайомі з досвідом носіння дитини в слінгу, які можуть допомогти. І все ж головне - не допомога, а ваше бажання носити дитину і усвідомлення того, як це важливо для його розвитку.

Знайомлячи дитину зі слінгом, будьте спокійні і впевнені в успіху. Ваш настрій передається маляті. Виберіть момент, коли дитина спокійна. Впевнено укладіть ( або посадіть ) дитину в слінг, надайте йому те ж положення, яке він віддає перевагу на руках. Спочатку кладіть дитину в слінг, сидячи на стільці або дивані - для новачків так зручніше

.

Щоб контролювати правильність своїх дій, можна використовувати дзеркало. Відпускайте руки тільки тоді, коли будете впевнені, що слінг міцно тримає малюка і вам обом зручно. Знайомство добре почати з годування дитини в слінгу. Малюк швидко приймає слінг, коли він зв'язується з годуванням і любовним спілкуванням з матусею.Все вийде!

Більшість дітей з одного - двох разів беруть слінг, але зустрічаються уперті, які багато часу проводять у мами на руках, а в слінгу лежати відмовляються. Таким діткам потрібен час, щоб звикнути до нового. Щоб звільнити собі руки, мамі знадобиться деякий час. Спочатку тримайте дитину на руках, а слінг накидывайте поверх ( добре, якщо це буде робити помічник, розправляючи і регулюючи слінг ).

Поступово затягуйте слінг тугіше, і частина ваги дитини переносите на нього, залишаючи частину ваги на руках. Потім руки можна буде тримати зовні слінгу, і, нарешті, коли малюк звикне, приберіть руки зовсім. Привчання для таких дітей займе близько тижня. І обов'язково кожен раз пропонуйте в слінгу груди! Це для дитини показник, що все добре.

Якщо у вас є старші діти, вони теж захочуть носити шнурок. Малюкам можна зробити або купити дитячий слінг, в якому вони будуть ходити з лялькою або іншою іграшкою.

А хлопцям постарше можна довірити носити братика або сестричку в цьому слінгу. Якщо старшому братові або сестрі 8-10 років, а дитині вже виповнилося 4 місяці, старший дитина відмінно впорається з цим завданням. Звичайно, мама буде контролювати процес, і допомагати правильно, посадити дитину, а час носіння має відповідати фізичним можливостям дитини старшого. Особливо це корисно дівчинці. Став потім мамою, вона вже буде точно знати, як носити малюка на собі.

Розрізняють кілька видів слінгів. У Росії найбільш популярні і широко представлені у продажу - слінг з кільцями і слінг - шарф.Окільцьовані

Слінг з кільцями являє собою шматок тканини, на одному кінці якого є м'яка подушка на плече мами і два кільця. У них заправляється іншого кінець тканини. При цьому утворюється перев'язь, яка одягається по діагоналі на одне плече. З боків - м'які бортики для дитини. Слінги з кільцями роблять з більш тонкої і з щільної тканини.

Як надіти слінг з кільцями
 • Розправте слінг в ширину.
 • Надіньте слінг через руку і голову, подушка повинна бути на плечі, а кільця і хвіст спереду.
 • Розправте слінг на спині ( чим краще расправите, тим краще розподілиться вага дитини ! ).
 • Укладіть м'який внутрішній бортик навколо свого тіла під грудьми так, щоб він «дивився» вгору.
 • Переконайтеся, що хвіст у кільцях расправлен, тоді його буде зручно регулювати, підтягуючи відповідний бортик або щільно клаптя через кільця.
 • Слідкуйте за тим, щоб подушка була на середині плеча: не сповзала з нього і не налезала на шию. Так забезпечується правильний розподіл навантаження. При носінні чергуйте плечі, це важливо і для того, хто носить дитину, і для правильного фізичного розвитку дитини.


Пропонуємо вам кілька положень, з допомогою яких можна носити малюка:Положення «Колиска» ( з народження ).
 • Помістіть дитини на вільне плече животиком до себе. Малюк повинен бути досить високо.
 • Вільною рукою відтягніть клапоть за верхній бортик і повністю накрийте дитину слінгом.
 • Обережно опустіть дитини, обгорненого слінгом, до бажаного положення, притримуючи під спинку. Зверніть увагу, що ніжки повинні розташовуватися на одному борту, а головка - на іншому.
 • Підтягніть хвіст слінга і бортики так, щоб зафіксувати вибране положення і щоб малюк був щільно притиснутий до вас.
Положення «Сердечко до сердечку ( вертикально спереду )» ( з 3 місяців ).
 • Покладіть дитину на вільне плече животиком до себе, підтримуючи його за спинку.
 • Іншою рукою відтягніть клапоть і накрийте малюка.
 • Тримаючи обгорненого слінгом дитину однією рукою, іншою рукою підтягніть хвіст.
 • Влаштуйте ніжки малюка в бажаному положенні: або всередині клаптя, при цьому ніжки можуть бути розведені в сторони, або зовні.
 • Відрегулюйте бортики.
Положення «На стегні» ( малюк вже тримає спинку ).

Спочатку навчіться носити малюка на стегні без слінга, притримуючи його однією рукою.

 • Тримайте малюка вертикально на вільному плечі.
 • Опустіть його в слінг на стегно так, щоб одна ніжка виявилася у вас на спині, а інша - на животі.
 • Тримаючи дитину однією рукою, інший розправте клапоть так, щоб нижній край слінга проходив під колінами малюка, а клапоть охоплював його сідниці.
 • Верхній край розташуйте на рівні лопаток дитини, а найменшим - навіть трохи вище.
 • Закріпіть бортики, щоб малюк не міг відкинутися.
Положення «На стегні за спиною» ( з 6 місяців ).
 • Посадіть малюка в положення «На стегні».
 • Однією рукою взявшись за подушку, а другою притримуючи малюка, пересуньте дитини разом зі слінгом трохи назад.

Це положення несиметричне, дитина не сидить в центрі вашої спини, а ближче до того стегна, на яке його посадили. Його ніжки охоплюють ваше стегно ззаду, при цьому одна ніжка залишається спереду. Зручно для прогулянок швидким кроком, для тих справ, де потрібні обидві ваші руки.Переклад з одного положення в інше

Дитину можна легко перевести з одного положення в інше, не виймаючи з слінга, а тільки регулюючи лямку і розправляючи бортики.

Так, наприклад, якщо малюк втомився сидіти на стегні, його можна швидко перевести в положення «Колиска», щоб погодувати або вкласти спати. Для цього, притримуючи дитину, трохи послабити натяг слінга, потягнувши вгору за нижнє кільце, трохи нахиліться вперед, візьміть малюка за ту ніжку, яка знаходиться у вас за спиною, і переведіть її вперед.

Коли ніжки з'єднаються, крихітка вляжеться головою на верхній бортик слінга, а ніжки будуть зовні слінга. При цьому внутрішній бортик пройде під коленочками. Тепер треба відрегулювати бортики так, щоб дитині було зручно спати або смоктати груди. Все це можна зробити і навпаки, тобто з «Колиски» перевести дитину в положення «На стегні», не виймаючи його з слінгу.

З «Колиски» також можна перевести дитину в становище «Сердечко до сердечку ( вертикально попереду )», і навпаки.

Рада. При зміні положень перевіряйте стану внутрішнього борту. Він повинен бути расправлен і трохи повернутий догори. Відпускайте, переконавшись, що малюк надійно закріплений.Малюк в шарфі

Слінг - шарф - смуга тканини довжиною 3-6 метрів, за допомогою якої дитина як би «прив'язується» до мами. Слінг надівається на обидва плеча так, що вага дитини розподіляється на плечі, спину і стегна мами. Тягнеться трикотажний слінг за рахунок м'якості і облягання найзручніше для немовлят до 10 кг. Жакардовий слінг можна використовувати для дитини будь-якої ваги.Як надіти слінг - шарф

( для положень «Колиска» і «Вертикально спереду» ).

Трикотажний слінг шарф краще надягати до того, як садити малюка. Тканий слінг - шарф краще надягати до того, як садити малюка. Тканий слінг - шарф краще зав'язувати відразу з дитиною. Але за великим рахунком, це справа смаку і зручності мами.

 • Прикладіть слінг - шарф серединою до своєї талії, заведіть хвости тому.
 • Ззаду перехрестіть хвости і накиньте їх на плечі.
 • Захопіть хвости спереду, заведіть їх під поперечну смугу тканини на животі і перехрестіть. Тепер у нас є внутрішня і зовнішня частини хреста. Внутрішня частина знаходиться ближче до вашого тіла, ніж зовнішня частина хреста.
 • Заведіть хвости тому і зав'яжіть вузол на спині ззаду. Якщо вистачає довжини шарфа, буває зручно зробити сайт не ззаду, а спереду.

Коли зав'язується слінг - шарф, стежте, щоб полотнища не перекручувалися, а лягали рівно. На плечах можна розправити полотнища широко, а можна скласти вужчий, щоб вони залишалися на плечах зверху - як вам зручніше. Якщо трикотажний шарф, не залишайте багато місця для дитини, тому що він своєю вагою розтягне тканина. В слінгу - шарфі жакардового переплетення треба залишити трохи місця. Попрактикувавшись пару раз, ви зрозумієте, скільки саме місця треба залишати.Пропонуємо вам кілька положень, з допомогою яких можна носити малюка:Положення «Колиска» ( з народження ).
 • Надіньте слінг. Покладіть малюка животиком на плече, на якому лежить зовнішня частина хреста.
 • Опустіть його ніжками у внутрішню частину хреста, покладіть на бік обличчям до себе впоперек тканини. Розправте внутрішню частину хреста.
 • Нижню ручку заведіть собі під пахву, під зовнішню частину хреста. Натягніть її вздовж тіла малюка, починаючи від попки, опустіть в слінг голівку.
 • Натягніть поперечну смугу тканини, починаючи від попки малюка.
Положення «Сердечко до сердечку ( вертикально спереду )» ( з 3 місяців ).
 • Надіньте слінг - шарф. Візьміть дитину на руки, покладіть животиком до себе на праве плече.
 • Підніміть праву ніжку малюка коліном вгору, щоб було зручно завести її під ліву смугу.
 • Перемістіть дитину на ліве плече і заведіть його ліву ніжку під праву смугу тканини.
 • Акуратно опустіть малюка, щоб хрест виявився у нього під попкою. Розправте внутрішню і зовнішню частину хреста і поперечну смугу, щоб вона підтримувала спинку дитини від колін до плечей.
Положення «На стегні» ( малюк вже тримає спинку ).
 • Покладіть слінг - шарф серединою до себе на плече.
 • Перехрестіть кінці на протилежному стегні.
 • Зав'яжіть вузол на стегні, під тим плечем, з якого почали зав'язування слінга.
 • Візьміть малюка на вільне плече, просуньте одну ніжку полотнище на спині, а іншу ніжку - полотнище спереду. Опустіть малюка в хрест.
 • Розправте внутрішнє полотнище хреста ( від коліна до коліна малюка ) і зовнішнє полотнище хреста ( від коліна до коліна малюка ).
Положення «На спині» ( з 5 місяців ).
 • Малюк сидить на стільці. Присядьте навпочіпки перед ним спиною до дитині. Посадіть його на середину шарфа, підніміть собі на спину зі слінгом.
 • заведіть хвости слінга вперед, один затисніть між колін, інший накиньте на плече спереду.
 • Проведіть хвіст по спині дитини навскоси і заведіть його під коліно крихти. Розправте і натягніть полотнище слінга на спині. Затисніть хвіст між колін і візьміть вільний хвіст. З ним проробіть те ж саме. На спині вийде хрест. Зав'яжіть спереду вузол. Тканина намотуйте щільно.


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua