← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Загартовування дітей

версія для друку

Купати завжди, купати скрізь!

Одне з найбільш улюблених і корисних занять» для зовсім маленької дитини, ще зберігає яскраві спогади про водної стихії маминого животика, - це, звичайно ж, купання в домашній ванні. Дружити з водою просто необхідно!

 • Зовсім не обов'язково чекати вечора, щоб скупати дитину. Перенесіть цю процедуру на ранок, а якщо дуже жарко, то цілком можна купати дитину і по кілька разів на день. До речі, саме влітку вам може знадобитися маленька дитяча ванночка ( в будь який інший час року це річ практично марна ). Зрозуміло, плавати дитини ви в ній не навчите. На жаль, у нас все ще існує вкрай неприємна традиція відключати гарячу воду саме в червні-липні, тому набрати домашню ванну теплою водою навіть для купання стає проблематичним. Ванночка підходить і для ополіскування малюка кілька разів на день, і якщо у вас перша дитина, вам буде зручніше робити це саме в пластмасовій ємності, а не під струменем води з-під крана.
 • При наявності у молодих батьків сил і моральної готовності ( адже ви напевно хочете, щоб ваша дитина був міцним і загартованим! ), крім купання непогано обливати немовляти прохолодною водою з ковшика один - два рази в день.

Важливе правило: будь-яке спілкування немовляти з водою повинно проходити тільки на позитивних емоціях!

Якщо дорослого ( непідготовленого! людину попросити зараз же облитися прохолодною водою... не кожен отримає задоволення, повірте!

 • Вирішили загартовувати малюка - виробіть свій власний план і чітко його дотримуйтесь.
Варіантів безліч:
 • «холодна пляма» в кінці купання або плавання;
 • поступове зниження температури в ковшике;
 • «контрастний» душ ( в сенсі, ківш ) і т.д.


Водні простори: влітку - особливо корисно!

Літо - безумовно, найбільш сприятливий час не тільки для початку загартовування дитини, але і для навчання вашої дитини раннього плавання.

Чудово, якщо ви зможете знайти досвідченого інструктора, який прямо у вас вдома покаже, як краще всього плавати з немовлям в домашній ванні, - зараз таких фахівців досить багато, особливо на курсах підготовки до пологів і в сімейних центрах.

Можливо, у вашій районній поліклініці є басейн, туди приймають малюків з місячного віку. Було б тільки бажання мами!

Настільки ранні заняття плавання дуже легко пояснити: чим менша дитина, тим більш природно для нього плавання, адже він ще пам'ятає себе у водній маминої «стихії».

Вода - потужна сила, правильно користуючись якою можна досягти оптимального розвитку і здоров'я дитини.

На думку фахівців, раннє плавання дає реальну можливість:

 • поліпшити обмінні процеси в організмі новонародженого;
 • адаптувати його до навколишнього середовища;
 • нормалізувати внутрішньочерепний тиск;
 • відновити мозковий кровообіг;
 • позбавити немовля від небезпечних судомних станів.

Важливо також, що під час занять плаванням вирівнюється внутрішньо грудний тиск малюка, «включається» всі відділи легенів, що особливо необхідно діточкам, які перебували в стані пригнічення дихання: при кесаревому розтині, обвитті пуповини навколо шиї, аспірації ( захлебывании ) навколоплідними водами під час пологів.

Відмінна зарядка» для легенів під час плавання забезпечує оптимальний стан серцево-судинної системи вашого маленького плавця. Плавання сприятливо позначається навіть на моториці кишечника, будучи профілактикою запорів і кишкових кольок.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua