← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тимофєєва А. М. Бесіди дитячого доктора

Автор
Тимофєєва А.М.

Ада Михайлівна Тимофєєва - кандидат медичних наук, відомий московський лікар-педіатр з більш ніж 40-річним стажем. За час професійного шляху А.М.Тимофеева відійшла від багатьох догм "офіційної" медицини...

Нелікарські методи лікування ГРЗ у дітей

Всі ми знаємо, як страшно буває батькам і близьким малюка, коли він хворіє. Особливо, якщо він зовсім маленький, перших місяців життя. У дитини підвищилася температура - відразу ж виникає бажання нормалізувати її.

детальніше


 

Дисбактеріоз: профілактика, симптоми, лікування

Слід зазначити, що дисбактеріоз виникає не тільки в результаті непомірного, часто невиправданого медикаментозного лікування. Цей стан може з'явитися і в тих випадках, коли організм людини ослаблений.

детальніше


 

Харчування дітей раннього віку

Як правильно годувати малюка і чому це так важливо? Харчування маленької дитини закладає основу здоров'я на все його майбутнє життя. Діти, що знаходяться на грудному вигодовуванні, значно менше хворіють, ніж ті, хто на штучному", і імунітет у них сильніше.

детальніше


 

Харчування дошкільнят та школярів

Ви всі знаєте, як зараз часто зустрічаються у дітей різні хронічні захворювання. Вже з раннього віку формуються такі хронічні ураження шлунково-кишкового тракту, як, наприклад, хронічний гастрит, хронічний холецистит...

детальніше


 

Загартовування дітей

Загартовування - це підвищення стійкості організму до несприятливих впливів зовнішнього середовища. Загартовані діти не бояться переохолодження, перепадів температури повітря, впливу вітру. У них різко знижується захворюваність.

детальніше


 

Щеплення: необхідність, ускладнення. Після щеплення

Дуже часто батьки запитують: чи варто робити дітям профілактичні щеплення? Чи Не краще надати маляті перехворіти дитячими інфекційними хворобами, такими, як кір, коклюш та інші, поки він ще малий?

детальніше


 

Лікувальне голодування дітей і немовлят

Найкращий режим голодування для дітей - це короткі 24-годинні постійні "голодні дні" один раз на тиждень або один раз в 10 днів. На відміну від тривалих курсів лікування прогрес настає повільніше, але поліпшення більш стабільно.

детальніше


 

Про вітаміні С, мумійо, прополіс, пологи вдома та ін."новинки"

Вважаю за необхідне попередити батьків про необхідність критичного ставлення до всяких новим захопленням і віянням, не завжди достатньо обґрунтованим, і до непрофесійних рекомендацій.

детальніше

  


на головну наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua