← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вітаміни для дітей

Вітаміни для дітей від 1 року, від 2 роківВітаміни для дітейОрганізм малюків потребу у вітамінах мінералах більше, ніж організм дорослого, адже дітлахам потрібно рости. Наприклад, для дорослих людей, скелет яких вже сформований, норма необхідного для виконання цієї роботи вітаміну D в чотири рази нижче, ніж для малюків, організм яких ще тільки належить впоратися з цим завданням. Лише до 10-11 років потреби дітей у вітамінах майже перестануть відрізнятися від дорослих, а до цього часу вони будуть мати потребу в підтримці.

Організм людини не здатний виробляти такі необхідні для його роботи вітаміни і мікроелементи і повинен отримувати їх з поза. До того ж він не може їх запасати. Виняток становлять тільки жиророзчинні вітаміни А, D, Е і В12, але цих резервів не вистачає на 2-6 тижнів, а вітамін В12 взагалі «зберігається» 4-10 днів. Що ж станеться, якщо малюкові не буде вистачати вітамінів? З'явиться гіповітаміноз, який може уповільнити розвиток маленького чоловічка і призвести до того, що він буде відставати в рості. Спеціальні комплекси, які пропише лікар, можуть знадобитися немовляті тільки в тому випадку, якщо він захворіє. Що ж зробити, щоб цього не допустити?Вітаміни для дітей від 0 до 1 року

Якщо малюк харчується грудним молоком, він забезпечений усім необхідним, і спеціальні вітамінні препарати потрібні не йому, а його мамі. З 4-6 місяців в раціоні дитини з'являються нові джерела корисних речовин - соки, пюре, каші. Якщо ви годуєте малюка готовим дитячим харчуванням, можете не хвилюватися: всі продукти, призначені для діточок, збагачені потрібними вітамінами у відповідній віком дозі.

Те ж саме можна сказати і про дітей, які харчуються штучними сумішами. Всі необхідні для росту і розвитку речовини вони отримують з суміші і нових продуктів ( бажано «баночных» ). Єдиний вітамін, який обов'язково дають усім малюкам, - вітамін D. Його призначають, щоб захистити дитину від рахіту. Оскільки вітаміни не накопичуються в організмі, полівітамінні комплекси можна давати малюкам по кілька місяців, а іноді й цілий рік.Вітаміни для дітей від 1 року до 2 і 3 років

Оскільки в цей час в раціоні маленького стає менше продуктів, збагачених вітамінами, постарайтеся не відмовлятися відразу від всіх видів дитячого харчування, які спеціально збагачують корисними елементами.Вітаміни для дітей від 3 до 4 років

З цього моменту раціон малюка стає все більше і більше схожий на меню батьків. Але «дорослі» продукти не можуть гарантувати дитині потрібну кількість вітамінів. До того ж у цьому віці діти починають вести активне світське життя» ( ходять у дитячий сад, на гуртки, в театр, в гості ), більше спілкуються і, на жаль, частіше хворіють. Саме в цей час дитині може знадобитися хороший вітамінно-мінеральний комплекс, особливо якщо дитина ослаблений або щойно відновився після хвороби.Правда чи ні?

Аптечні вітаміни - це «хімія», а значить, вони небезпечні. Всі вітаміни, які входять в склад аптечних препаратів, - це сполуки, які повністю відповідають природним, адже багато з них виділяються з натуральних компонентів. Наприклад, вітамін Р спеціалісти отримують з чорноплідної горобини або шкірки цитрусових, а вітаміни В12 і В2 виробляють мікроорганізми, наприклад дріжджові грибки. До того ж, перш ніж поступити в продаж, всі вітамінні препарати проходять численні і складні випробування на ефективність і безпеку.

Вітаміни з натуральних продуктів засвоюються краще. Єдиний продукт, який містить всі необхідні речовини в потрібному наборі і співвідношенні ( що, до речі, позначається і на його засвоюваності ), це грудне молоко. Всі інші продукти, на жаль, не можуть похвалитися такими прекрасними властивостями.

Ніж приймати вітаміни, краще різноманітніше харчуватися. Співвідношення вітамінів в спеціальних комплексах точно відповідає потребам людини певного віку, чого не можна сказати про більшість продуктів. Чи завжди ви впевнені в їх якості, чи все знаєте про їх походження? Технологія виробництва полівітамінів гарантує збереження елементів. Крім того, овочі і фрукти ми не завжди їмо сирими, а під час приготування багато вітаміни в них руйнуються.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua