← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Скільки можна садити дівчаток

Коли можна садити дівчаток в ходунки, стрибуни, кенгуру

Зі скількох місяців можна присаживать дівчинкуУ скільки можна садити дівчаток в ходунки, стрибуни, кенгуру і які при цьому правила потрібно дотримуватися? Такі помічники дуже полегшують життя батькам: дозволяють відвернути чадо, зробити домашні справи. Але у думаючих батьків виникає питання «Дитина в них сидить. Хіба можна?» Знаючи, зі скількох місяців можна присаживать дівчинку, мама і тато без праці вирішать, коли ж варто купити ці пристосування, адже перебування дитини у них є свої особливості.

Як тільки мама виходить в декрет, вона відразу ж починає піклуватися про придане малюка (чого гріха таїти - деякі після виявлення тесту з двома смужками поспішають в магазин дивитися ліжечка і коляски). Що важливо знати про використання ходунків, прыгунков і кенгуру?

Ходунки - невід'ємна частина списку покупок. Вибираючи, варто звернути увагу на забезпечення безпеки: широка нижня рама, більшу кількість коліщат, надійність кріплень і фіксаторів, можливість регулювати сидіння. Лікарі кажуть, що максимальний час перебування - 2-3 рази на день по 15 хвилин. Небезпека полягає в тому, що дитина не наступає на повну ніжку, а встає навшпиньки. Це може перешкодити дитині вчитися правильно ходити. В ходунки дитини можна ставити приблизно з 6 місяців.

Стрибуни іноді недооцінюються батьками. Насправді вони добре тренують м'язи ніг і спини дитини. Стрибуни надійно кріпляться в кімнаті (бажано в дверному отворі або подалі від стіни до стелі, до них ставлять малюка і регулюють по висоті. Як правило, всі діти люблять стрибати, і, починаючи з 5 місяців, дитина тренується і розвиває м'язи. Перебувати там малюк може 15-20 хвилин кілька разів в день.

Рюкзак-кенгуру просто незамінний, коли з дитиною потрібно швидко вийти по справах без коляски. Більшість моделей передбачає 2 положення: обличчям до мами і від неї. Використовується кенгуру приблизно з 6 місяців, коли хребет вже трохи зміцніє. Є моделі, які можна садити і 4-5-місячного малюка. Точніше навіть, тримати його в положенні напівлежачи. Лікарі вважають, що використання кенгуру допустимо тоді, коли дитина починає самостійно сидіти, а це відбувається зазвичай не раніше 6 місяців. Причому ця рекомендація стосується і дівчаткам, і хлопчикам. В іншому випадку відбувається викривлення кісток хребта і тазу.

Взагалі, щоб малюк розвивався правильно, гармонійно, своєчасно, варто більше часу приділяти фізичним вправам. Гімнастика, масаж, зарядка вносять неоціненний внесок у здоров'я. На питання, коли можна садити дівчаток, лікарі відповідають: «Коли сама сяде». Щоб наблизити цей момент, потрібно більше займатися з малям, давати їй можливість підтягуватися на ручках. І незабаром маленька принцеса буде цілком впевнено сидіти в ліжечку.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua