← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

У скільки дитина починає тримати голову

Коли дитина починає тримати голівку

Зі скількох дитина починає тримати голівку, лежачи на животіУ скільки дитина починає тримати голову знають багато батьків. Це вік від 2 до 4 місяців. Як правильно поводитися з дитиною, поки у того не розвинені м'язи шиї і як прискорити їх розвиток?

Новонароджена дитина не може тримати голову. Молодій мамі відразу пояснюють як правильно тримати дитину, щоб випадково її не травмувати. Але з кожним днем малюк стає міцнішою, особливо, якщо його батьки дотримуються рекомендації педіатрів.

А головна, основна рекомендація - це викладання дитини на живіт в період неспання. Не потрібно боятися, що дитина задихнеться, впершись носиком у поверхня, на яку його поклали. Цього не станеться. Здорова дитина відразу перевертає голівку на бік. Але якщо дитина лежить на спині, і спробувати його з цього положення підтягти до себе за ручки, головку він піднімати не буде сам. Дитина починає тримати голівку, лежачи на животі з 2 місяців, спочатку просто періодично її піднімає, але з кожним тижнем все довше і довше утримує.

Однак носити дитину, зовсім не підтримуючи його головку, бажано не раніше 4 місяців. Разом з цим найважливішим навичкою, з'являються й інші - дитина вчиться сидіти і повзати, стає все більш цікавим і самостійним у своїх пересуваннях. В 4 місяці дитина піднімає лежачи на животі не тільки голову, але і всю верхню частину тіла.

Тривогу варто бити, якщо дитина не почав тримати голову впевнено до 6 місяців. Якщо мова не йде про недоношенном малюка, то, напевно, щось не в порядку... Важливо якомога раніше виявити патологію і почати її лікування. А в цьому допоможуть два лікаря - ортопед і невролог. Деяким малюкам для нормального розвитку необхідний масаж і гімнастика.

Тривогу має викликати і той факт, що дитина тримає голову не прямо, а як би схиляючи набік. Це так звана кривошея. При постановці такого діагнозу зазвичай прописують курс лікувального масажу. Щоб уникнути кривошиї, батьки повинні стежити за станом дитини у сні. Відомо, що новонароджених потрібно укладати спати тільки на бік. І обов'язково чергувати - класти то на один бік, то на інший.

Крім того, не слід створювати ситуації для того, щоб дитина повертав голову тільки в одну сторону. Наприклад, не варто вішати іграшки збоку ліжечка, тільки прямо перед очима дитини. А коли дитина починає тримати голівку, перевертатися і сідати - це вже не настільки важливо.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua