← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

У скільки дитина починає говорити

Коли дитина починає говорити і як прискорити цей процес

У скільки діти починають говорити аму, перші словаУ скільки дитина починає говорити і потрібно його цього вчити? Питання це дуже актуальне у зв'язку з тим, що навчальні заклади зараз вимагають від дівчаток і хлопчиків вміти читати і писати ще перед тим, як вони підуть в перший раз в перший клас, в наших інтересах навчити малюка розмовляти як можна швидше. Просто тому, що дитині потім самому легше навчитися читати.

Помилки батьків у спілкуванні з маленькою дитиною

Сама фатальна помилка батьків, коли дитина починає говорити аму і вимовляти перші звуки - сюсюкання. Не називайте при дитині машину «бибикой», говорите просто «машина». Потім ще дитині доведеться переучуватися з «бібіка» на «машину». Нехай телефон буде для нього не «но-но», а «телефон».

Одна дівчинка в 2 рочки говорила «леле» замість «робота». Наприклад, коли її питали: «Де тато, Ганнуся?», - вона відповідала: «Тато леле». Це означало, що тато на роботі. І ні в кого не виникало думок виправити дівчинку і пояснити, як потрібно говорити правильно. Навпаки, всі розмовляли з нею її мовою: «Анечка, тато леле, так?» Так робити не треба! Якщо дитина не вміє вимовляти яке-небудь слово, не треба розчулюватися і повторювати за ним. Треба навчити дитину говорити це слово правильно. Нехай він ще не вимовляє деяких букв, це прийде з часом, але він повинен знати, як воно звучить.

Починаємо розмовляти з народження

З дитиною треба розмовляти. З новонародженим - особливо. Звертайте увагу на звуки, які він видає у відповідь, на його вираз обличчя і відповідайте йому, дивуйтеся, смійтеся, посміхайтеся і ведіть діалог. Малюки люблять спілкуватися і дуже добре вміють це робити навіть без слів.

З дитиною постарше (від 1 року) ефективним буде переглядання кольорових яскравих картинок з тваринами, квітами, з іграшками. Бажано, щоб малюнки були великими, тоді дитині буде простіше відрізнити їх один від одного. Кожної тварини на картинці називайте чітко, голосно і правильно. Собачка - значить собачка, а не «гав-гав». Повторіть кілька разів. Для дитини це все одно, що іноземна мова. Коли ви вперше почуєте незнайоме іноземне слово, ви навряд чи зможете запам'ятати його і вловити інтонацію з першого разу. Так само і ваш малюк.

Наберіться терпіння. Діти починають говорити перші слова далеко не завжди правильно. Але з кожним днем вимову буде все чіткіше, і скоро дитині вже не знадобиться ваша допомога.

Хороший спосіб навчити дитину правильно вимовляти букви - щоденне повторення алфавіту. Зупиняйтеся на буквах, які поки що не піддаються і відточуйте, у малюка не пропаде інтерес. І переходьте до наступної літери.

Після букв плавно перейдіть до вимови складів (наприклад, «ма»). Після того як склад засвоєний, спробуйте навчити дитину сказати цей склад двічі (ма-ма). Потім тричі. Це стане базовим кроком до вимови складних слів в подальшому (ма-ка-ка, ма-ши-на). Дитина починає говорити мама і тато чітко приблизно в 9 місяців.

Склади засвоєно, можна спробувати проговорити прості односкладові слова (кіт, кіт, сон, слон). Ретельно стежте за правильною вимовою букв. У разі необхідності можна повторити важкі для дитини букви і склади з їх участю.

Чим далі, тим більше. Скоро ви перейдете до вивчення двоскладовій слів і так далі.

Пам'ятайте кілька основних правил.

1. Не квапте дитину. Згодом він обов'язково навчиться. І перш ніж лаяти малюка, згадайте, що колись самі були на їх місці. Це зараз ви дорослі, все знаєте і розумієте.

2. Зробіть так, щоб дитина отримувала щире задоволення від процесу, інакше він швидко втратить інтерес до навчання. Кольорові картинки, книжки з «висувними» сторінками і ваше непідробне увагу до вашого чада допоможуть вам у цьому.

3. Займайтеся всією родиною. Діти дуже уважно і ревно ставляться до відносин мами з татом. Коли батьки по-справжньому люблять один одного і з задоволенням займаються зі своєю дитиною, це створює особливу, чарівну атмосферу. Малюк навчиться розмовляти в процесі гри з улюбленими татом і мамою - це найважливіше.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua