← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

У скільки дитина починає ходити

У якому віці дитина починає ходити

Зі скількох місяців дитина починає ходити самостійноУ скільки дитина починає ходити - цим питанням задаються всі молоді мами. Хочеться, щоб дитина ні в чому не відставало від інших, а часом і випереджав однолітків. Все має відбуватися поступово: спочатку дитина починає ходити за ручки, в ходунках, а потім відпускає маму і не впевнено тупотить сам. У скільки ж чекати цієї знаменної події? Лікарі не дають чіткої і конкретної відповіді. Коли чадо зробить перші кроки - не вгадає ніхто. Але є певні межі, які допомагають орієнтуватися педіатрам і батькам. У нормі дитина починає ходити в період з 9 до 15 місяців.

Від чого може залежати формування такого важливого навички?

Спадковість. Якщо мама з татом вже 10 місяців з реготом носилася по квартирі, можливо, і дитина піде по їх стопах.

Паралельне освоєння інших навичок. Деякі психологи вважають, що дитині важко вчитися говорити і ходити одночасно. Тому формування одного навику (розмови) може витіснити інший (ходіння).

Невідповідні умови. Занадто тісна квартира не дає дитині відчути принадність простору, тривале перебування в ліжечку або манежі привчає до обмеженим можливостям. Відомий випадок, коли дитина, через маніакальних страхів батьків застудити його, взагалі не перебував на підлозі, тільки в ліжечку і в манежі. Результат - у рік і три місяці дитина став робити невпевнені шажочки.

Статева приналежність. Вважається, що хлопчики освоюють навички прямоходіння пізніше, ніж дівчатка. Але тут можуть зіграти роль і інші перераховані вище фактори.

Заняття гімнастикою і масаж. Зміцнення м'язів допоможе дитині досягти успіхів у справі освоєння простору. Цікавлячись, зі скількох місяців дитина починає самостійно ходити, не варто забувати, що роль батьків у цій справі важлива.

Тривалість прогулянок в ходунках. Діти, відчуваючи безпеку і підтримку, розслабляються і починають неправильно ставити ноги. Тому довге перебування дитини в цьому пристосуванні може віддалити момент перших кроків. Рекомендується садити дитину в ходунки не більше ніж на 15 хвилин 3 рази в день.

Не варто радіти, якщо малюк борознить простори квартири вже 8 місяців. Все повинно йти своєю чергою - формування скелета, розвиток м'язів. І раннє ходіння збільшує навантаження на м'язи, тим самим викривляючи дитячі кісточки. Тривала затримка формування навику теж обіцяє неприємності. В 1 рік і 3 місяці мами вже починають бити тривогу, розпитувати лікарів, записуватися на консультації до фахівців. І це добре, адже всі ми знаємо «Попереджений - значить озброєний». Немає нічого страшного, що дитину оглянуть, поставлять на ніжки, звернуть увагу на наявність гіпертонусу або гіпотонус м'язів. Якщо лікарі не знайдуть жодних відхилень, можна дати дитині ще 1-2 місяці, щоб дозріти для ходьби. А у разі виявлених проблем важливо якомога швидше почати їх усувати, щоб карапуз міг насолоджуватися придбаним знанням.

Важливо правильно себе вести, коли малюк вчиться ходити. Не варто бігти до нього на п'ятій швидкості, якщо він раптом плюхнувся на м'яке місце. Страхи, негативні емоції надалі можуть перешкодити повноцінному освоєння навику. Посміхніться, підбадьорте і допоможіть встати. І незабаром малюк вже буде сам тупотіти ніжками.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua