← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

У скільки дитина починає перевертатися

Коли дитина починає перевертатися

Зі скількох місяців діти починають перевертатисяУ скільки дитина починає перевертатися на бік, на живіт, зі спини на живіт, з живота на спину залежить від різних факторів. Причому точна послідовність вироблення цих навичок і вік дуже індивідуальні. В літературі можна зустріти інформацію про те, що спочатку діти починають перевертатися з живота на спину, це відбувається приблизно в 3 місяці, і ще приблизно через 1-2 місяці зі спини на живіт, так як для цього перевороту потрібно задіяти більше м'язів, фізично це важче. На практиці ж виявляється, що багато діти навпаки починають спочатку перевертатися зі спини на живіт, і тільки потім у зворотний бік. Причому зазвичай дитина перевертається тільки в одну сторону, ніж може викликати побоювання за своє фізичне розвиток у дитини. Це норма. Дуже скоро дитина отточит свій навик і легко буде перевертатися в обидві сторони.

Так як ніхто не зможе вгадати день, коли малюк зробить свої перші пересування, батьки повинні заздалегідь забезпечити малюкові безпечний простір. Нерідко батьки, знаючи з літератури нібито коли дитина починає перевертатися, не бояться залишати своїх дітей на ліжках, диванах, пеленальних столиках без нагляду. Це дуже небезпечно!!! В Інтернеті можна прочитати безліч сумних історій такої безвідповідальності. Коли діти отримували серйозні травми голови і переломи, так як вирішили в перший раз перевернутися саме в цей «несприятливий» момент. Так що, неважливо зі скількох місяців дитина починає перевертатися з розповідей педіатра, дитина потребує нагляду з самих перших днів життя. Якщо вам потрібно відійти, обов'язково покладіть дитину в ліжечко, з якої він не зможе випасти. Або візьміть дитину з собою. Дуже зручні для цих цілей слінги.

Як допомогти дитині швидше освоїти простір? Все починається з уміння тримати голівку. З перших же тижнів життя візьміть за правило викладати дитину на животик на тверду поверхню (тільки не на повний шлунок). Можна не побоюватися за те, що дитина розіб'є собі носик у спробах підняти голівку. Цього не трапиться. Зате маля швидше розів'є навички утримання головки у вертикальному положенні, з'явиться витривалість ручок, а там і до переворотів недалеко.

Важливо, щоб у дитини було навколо достатньо простору. Навряд чи він зможе перекинутися в тісному ліжечку. Для цих цілей можна придбати або зробити своїми руками розвиваючий килимок або манеж.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua