← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

У скільки дитина починає повзати

Коли дитина починає повзати і як вдосконалювати цей навик

У скільки місяців дитина починає перевертатися і повзатиУ скільки дитина починає повзати - залежить від його фізичних можливостей, характеру і в деякій мірі від прагнення батьків м'яко, але ефективно і цілеспрямовано сприяти його розвитку. Коли дитина починає повзати рачки, йому відкривається безліч можливостей пізнання світу. Але тільки якщо батьки дозволяють йому це зробити, не тримають в період неспання в ліжечку, або що ще гірше того - в пелюшках.

У книгах для батьків написано у скільки місяців дитина починає перевертатися і повзати на животі, це приблизні терміни. На живіт діти починають перевертатися приблизно в 3 місяці, приблизно через місяць з живота на спину. А після 5 місяців починають повзати.

Зазвичай свої навички діти починають розвивати з пересування на животі. Тобто малюк пересувається лежачи на животі за допомогою рухів ручок і ніжок. Коли він трохи зміцніє, то встане на коліна. Але відразу не поповзе. А буде смішно розгойдуватися взад-вперед ще якийсь час.

Діти починають повзати по-різному. Хтось «класичним способом», хтось рухається не вперед, а назад, а хтось по колу. Але якщо дитина навчився майстерно пересуватися рачки, він може піти трохи пізніше за своїх однолітків. Є таке цікаве спостереження у педіатрів. Однак це не повинно лякати. Повзання - дуже корисний навик. І йому рекомендують навчити всіх дітей, навіть тих, хто майже не повзав, а відразу пішов (є і такі малюки).

Рекомендації батькам щодо розвитку фізичних навичок у дітей раннього віку.

1. Не сповивати в період неспання. Діти до півроку багато сплять. На ігри залишається не так багато часу, тому не варто обмежувати їх фізичні можливості. В крайньому випадку - сповивати тільки перед сном. Під час неспання ж на дитину повинні бути надіті повзунки і сорочечка, не сковують руху.

2. Якщо дитина не спить і знаходиться в хорошому настрої, викладайте його стать, застелений теплою ковдрою. Слідкуйте за тим, щоб не було протягів. Не залишайте в ліжечку - там занадто мало простору для рухів. І на розсунутому дивані або ліжку також залишати не варто. Легко можна не помітити, і малюк впаде вниз.

3. Зазвичай починають вчити дітей повзати, просто спираючи їх ніжки до стінки і кладучи на невеликій відстані від них іграшку або брязкальце. Малюк відштовхується ніжками від стінки, щоб дістати бажаний предмет.

Дотримання цих простих порад обов'язково виявиться корисним для вашої родини.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua