← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

У скільки дитина починає сидіти

Коли дитина починає сидіти

Зі скількох місяців дитина починає самостійно сидітиУ скільки дитина починає сидіти в більшості випадків? Що можна вважати нормою, а що патологією? Як прискорити процес саджання дитини і чи варто це робити?

Всі ці питання дуже турбують майбутніх мам. Але вони повинні знати наступне - садити дітей у подушки, до себе коліна і іншими способами категорично не можна, поки малюк не навчився впевнено тримати голівку і підніматися лежачи на животику на витягнутих руках. Ці 2 ознаки говорять про те, що м'язовий апарат дитини вже добре розвинений, і він скоро навчиться сідати.

Однак самостійно намагатися прискорювати цей процес не варто. Від батьків потрібно лише стимулювати фізичний розвиток дитини. А до такої стимуляції можна віднести гри з дитиною, легкий масаж і гімнастику. Коли малюк досить зміцніє, можна виконувати з ним ось таке дуже ефективна вправа, поки той лежить на спині - брати його за пальчики і потихеньку піднімати. Коли дитина починає сидіти, приходить час цієї навички, він без праці піднімається і стійко, прямо тримає голівку в процесі вправи, якщо тільки не балується. Дуже ефективно грати з дитиною, коли той лежить на животі, можна тримати недалеко від його очей іграшку і потихеньку її піднімати, стимулюючи підведення і дитини. Це гарне тренування для м'язів спини, рук і шиї.

Дитина починає повзати і сидіти не зовсім звичайним способом. Багато малюки переходять у вертикальне положення на перших порах не повністю, як би сидять на боці, спираючись на одну або дві ручки. Але це вже практично сидіння. З цього моменту малюка можна на короткий час саджати в коляску, на дитячий стільчик, подушки. Однак напівлежаче положення все ж безпечніше, якщо малюк буде в силах і захоче сидіти - нехай зробить це сам. Причому незалежно від того, хлопчик це чи дівчинка.

Що ж стосується віку, то самостійно сидіти дитина починає з 6 місяців, але нерідко цей термін зсувається в одну або іншу сторону. Звичайно ж, пізніше починають сідати дітки, які з'явилися на світ раніше терміну. Але запізнюватися у фізичному розвитку можуть і ті діти, яким батьки не надають належний простір для рухів, а також діти, швидко набирають ваги. Як показує статистика, худенькі діти (але потрапляють в норми набирання ваги) більш активні, швидше починають сідати, повзати, стояти і ходити.

Почати турбуватися (це не стосується недоношених дітей) потрібно в тому випадку, якщо дитина до 6 місяців не навчився впевнено тримати голову і підніматися на руках в положенні на животі. Це базові навички, не оволодівши якими дитина не зможе повзати, сидіти і рухатися в положенні стоячи.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua