← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Випадає волосся після пологів

Випадання волосся після пологів: причини і лікування

Сильно випадає волосся після пологівВипадає волосся після пологів у досить великій кількості у всіх молодих мам. Це закономірність. Хтось це явище помічає, а хтось, турботи про малюка, немає. Але в будь-якому випадку, при відсутності яких-небудь явних негативних факторів, обсяг волосяного покриву відновлюється вже через 6-12 місяців.

Чому досить рідко випадає волосся при вагітності і навпаки, часто - після народження дитини? Вся справа в гормонах. Під час виношування дитини кількість жіночих гормонів різко збільшується, що тягне за собою, при відсутності нестачі вітамінів і мікроелементів і їх нормальної засвоюваності, поліпшення стану нігтів і волосся.

Можна здогадатися, чому випадають волосся після пологів - це зниження рівня гормонів і відновлення циклу життя волосся. Тобто після вагітності починають випадати і ті волосся, які повинні були це зробити в попередні 9 місяців, образно кажучи.

Але якщо дуже сильно випадає волосся після пологів, що робити зрозуміло - звернутися до лікаря. Залишилося розібратися до якого саме... Краще всього відправити прямо до трихолога. Але якщо такого фахівця немає, то підійде терапевт, який, напевно, направить вас на консультацію до інших спеціалістів. Це може бути дерматолог - для виключення себореї та інших шкірних захворювань, ендокринолог для виключення захворювань щитовидної залози і т. д. Крім того, доведеться здати ряд аналізів. Це загальний аналіз крові з обов'язковим визначенням рівня гемоглобіну і лейкоцитарної формули, аналізи крові на трансферрин, сироваткове залізо і феритин, ТТГ. Дуже часто буває, що в тому, що випадають волосся після пологів вітаміни, точніше їх брак винна. Але з'ясувати цей факт можна тільки здавши дані аналізи. Одного загального аналізу крові з зазначеним у ньому рівнем гемоглобіну, недостатньо, щоб заперечувати залізодефіцитну анемію.

Також лікар збере ваш анамнез, детально вислухає скарги і з'ясує чому відбувається випадання волосся після пологів і як це припинити. А щоб розмова вийшла продуктивною, заздалегідь згадайте наступні моменти:

  • максимальна довжина, на яку відростають волосся;
  • якої довжини переважно випадають волосся;
  • були в останні 3-6 місяців випадки гострих чи рецидиви хронічних захворювань;
  • приймалися якісь медикаментозні препарати;
  • ростуть волосся над губами, між лопатками, навколо сосків і в інших «не жіночих» місцях;
  • регулярний чи менструальний цикл;
  • відчувається свербіж шкіри голови;
  • як часто фарбуються волосся.

За результатами аналізів і бесіди лікар поставить діагноз і при необхідності призначить ефективне лікування. Або направить на консультацію до інших вузькоспеціалізованим фахівцям.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua