← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Випадання волосся після пологів

Чому випадає волосся після пологів

Сильне випадання волосся у жінок після пологівВипадання волосся після пологів - явище широко поширене і в більшості випадків закономірне і оборотний. Які причини втрати волосся у молодих мам, можна призупинити процес і можливо вплив на нього інших патологій?

Так як випадання волосся при вагітності різко скорочується, зачіска стає куди більш об'ємніше, втрата волосяного покриву після народження дитини сприймається як трагедія. Чому так відбувається? Справа в тому, що при виношуванні малюка в жіночому організмі різко збільшується кількість естрогену і інших гормонів, що відповідають за красу. А випадає волосся після пологів через зниження рівня цих гормонів.

Зазвичай це триває протягом не більше 6-8 місяців, при цьому добова втрата становить не більше 500 волосин на добу. Цей стан не вимагає ніякого лікування. Скоро все закінчиться. При фізіологічної втрати зупинити випадіння волосся після пологів практично неможливо. Тільки не забувати про профілактичні заходи, як то сушіння волосся без фена, спокійне життя без стресів і т. д.

Що стосується патологій, то їх може бути безліч.

1. Вітаміни при випаданні волосся після пологів у недостатній кількості надходять в організм. Наприклад, недолік заліза - часта патологія у нещодавно народили жінок з-за великих втрат крові; дефіцит цинку. Дефіцит даних мікроелементів визначається за допомогою аналізів. Після чого призначаються відповідні лікарські препарати.

2. Патології щитоподібної залози. Їх визначенням займається ендокринолог. Обов'язковим є здача аналізу крові на ТТГ.

3. Захворювання. ГРЗ, ГРВІ, грип, будь-інфекції - причини випадіння волосся після пологів, якщо після хвороби минуло не більше 3-4 місяців.

4. Лікарські засоби, біологічно активні добавки. Прийом деяких медикаментозних препаратів може бути причиною, чому випадають волосся.

Якщо ситуація викликає побоювання, облисіння вже помітні неозброєним поглядом - зверніться до лікаря. Конкретно цими проблемами займається лікар-трихолог. До консультації у лікаря заздалегідь підготуйтеся. Зберіть 20-30 випали волосся і запишіть їх точну довжину і кількість. Наприклад, 7 волосся довжиною до 10 см, 8 волосся довжиною до 15 см і т. д. На яку довжину можуть відростати волосся. Це важливо для правильної постановки діагнозу. Згадайте, чи були і у вас загострення себореї останнім часом (лупа, свербіж шкіри голови), як давно востаннє фарбували волосся.

Якщо сильне випадання волосся у жінок після пологів, що робити, як його зупинити лікар обов'язково підкаже.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua