← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Прогулянки з новонародженим

версія для друку

Щоб прогулянка пішла на користьМалюка, який народився взимку, можна виносити на вулицю з 2-го тижня після виписки з пологового будинку.

  • Заплануйте прогулянку відразу після годування. Малюки швидше адаптуються до холоду, якщо добре поїдять.

  • Перш ніж одягати новонародженого на першу прогулянку. Подивіться на градусник за вікном. Там менше-10С? Захід скасовуються! На вулиці тепліше? Побудьте з малюком на свіжому повітрі 3-5 хвилин, а потім - додому: до холоду потрібно звикати поступово.

  • Залишайтеся на вулиці на 5-10 хвилин довше, ніж під час попередньої прогулянки. До 3-4 місяців немовля повинен бувати на повітрі 2-3 рази в день.

  • Гуляти з дитиною потрібно не менше 4 годин на день! Взимку повітря в містах свіже: сніг, як губка, вбирає пил, кіптява, вихлопні гази. Зимова атмосфера в 1,5 рази багатшими киснем. У ній більше негативних іонів, які тонізують дитячий організм, зміцнюють нервову систему, знімають кольки в животі і покращують дихання.

  • Прогулянка скасовується, якщо стовпчик термометра впав нижче - 10 С в перший місяць життя малюка і нижче-15С в наступні 11 місяців.

  • Не варто гуляти з немовлям при сильному вітрі ( 15-20 метрів в секунду і більше ) та/або високої вологості ( понад 85% ). В таку погоду холод сприймається гостріше і швидко настає переохолодження.


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua